آموزش فعال سازی کارت هدیه ویزا تراول ایزی

شخصی سازی ویزا کارت های تراول ایزی و مشاهده موجودی و تراکنش ها در سایت تراول ایزی
شما یک کارت هدیه تراول ایزی خرید کرده اید که یا اطلاعات کارت را از طریق ایمیل دریافت نموده اید و یا فیزیک کارت برایتان ارسال شده است. در هر صورت کارت شما دارای یک شماره کارت 16 رقمی که روی کارت درج شده است و یک شماره سریال 12 رقمی که پشت کارت ویا روی پاکت کارت درج شده است می باشد. علاوه بر این مواردیک کاغذ سفید رنگ داخل کارت شماست که یک پین چهار رقمی که پس از خراش دادن با سکه یا ناخن قابل مشاهده است، در داخل آن می باشد. به تصاویر زیر دقت نمایید:
شما می توانید با داشتن این اطلاعات می توانید به صورت زیر کارت خود را شخصی سازی نموده و موجودی و تراکنش های خود را مشاهده نمایید:

رجیستر کردن کارت

ابتدا از این که کارت شما شارژ شده است اطمینان حاصل نمایید، سپس از بخش ورود صاحبان کارت سایت آسان کارت وارد لینک سایت تراول ایزی https://cholder.travelezcard.com/cholder شوید .
سپس در قسمت card number شماره ی 16 رقمی روی کارت و یا شماره سریال 12 رقمی پشت کارت را وارد کرده و روی گزینه ی sign-up/Register کلیک نمایید .

1) Card Verification

در مرحله ی بعد پین کد کارت تراول ایزی خود را در قسمت pin Code وارد کرده و پس از وارد کردن کد امنیتی ، روی گزینه ی Next کلیک کنید .

2) Registration information

Personal information: در این مرحله شما اطلاعات شخصی خود را در قسمت های مربوطه و مشخص شده وارد می کنید.
Contact information: بعد از وارد کردن اطلاعات شخصی از قبیل نام و نام خانوادگی و کد ملی و.... از شما خواسته می شود که آدرس خود را وارد نمایید. در این بخش به دلیل اینکه کارت ها صادره از امارات بوده و نیز به علت برخی تحریم های موجود ، آدرس ایران را وارد نکنید .
بهتر است که آدرس وارد شده امارات باشد ؛ برای مثال آدرس زیر را وارد نمایید :
Country: United Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
------- : Address Line 2
City: Dubai
ZIP/Postal Code: 2023
Secure Login Detail: بعد از وارد کردن آدرس ، در این مرحله از شما می خواهد که برای پانل اینترنت بانک Cholder خود User ID و Password مورد نظر خود را انتخاب کنید.
بعد از انتخاب User ID و password ، یک سوال امنیتی را انتخاب کرده و پاسخ آن را نیز وارد کنید ، سپس روی گزینه Next کلیک نمایید .
آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه

3) Verify & Submit

بعد از تکمیل کردن اطلاعات و زدن گزینه ی Next ، در این مرحله تمام اطلاعات وارد شده از ابتدای عملیات رجیستر به شما نمایش داده می شود ؛ اطلاعات را مجددا چک نمایید .
در صورتیکه تمامی اطلاعات وارد شده صحیح بود، روی گزینه ی Submit کلیک فرمایید .
آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه
بعد از انجام این مراحل و کلیک روی گزینه ی Submit مراحل رجیستر کردن کارت شما با موفقیت به اتمام رسیده است .
اکنون شما با کلیک روی گزینه ی Click here to Sign in ، می توانید وارد پنل اینترنت بانک خود شوید .
آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه
بعد از انجام عملیات رجیستر شما از این به بعد می توانید در پانل اینترنت بانک Cholder از بخش My Cards موجودی و اطلاعات تراکنش های کارت خود را پیگیری نمایید .
آموزش تصویری نحوه فعال سازی و شارژ کارت هدیه