چگونه با ویزاکارت و مسترکارت از App Store خرید کنم؟

چگونه با ویزاکارت و مسترکارت از App Store خرید کنم؟ | آسان کارت

آموزش خرید از  App Store با ویزا کارت و مستر  کارت 

لذت کاربری از تبلت ها و گوشی های هوشمند در اینست که بتوانید نرم افزارها و app های دلخواه را دانلود کرده و از آنها استفاده نمایید. کاربران محصولات apple جزء کسانی هستند که نمی توانند از این امکانات بخوبی استفاده کنند. در این راهنما، نحوه خرید از Appstore از طریق کارت های تراول ایزی ویزا کارت نشان داده می شود. پیشنهاد کارشناسان آسان کارت این است که بدلیل تحریم‌هایی که بر علیه کشور ایران وجود دارد، حتما در کلیه مراحل IP کامپیوتر شما خارج از کشور ایران باشد.
قدم اول اینست که شما اکانت کاربری داشته باشید. در صورتی که دارای Apple ID هستید می توانید با استفاده از نرم افزار Itunes بر روی کامپیوتر اقدام به اتصال اکانت خود به گیفت کارت تراول ایزی نمائید.

BuyFromAppStore_AsanCard

آموزش اتصال به اکانت Gift Card خود از طریق نرم افزار Itunes

برای این کار پس از نصب برنامه Itunes و وارد کردن اطلاعات لاگین خود وارد قسمت Account (سمت چپ و بالای صفحه ) شوید:

BuyFromAppStor2_AsanCard

شکل 2 : ورود به قسمت Account

بانک و کشور صادر کننده کارت ارزی  خود را چک نمایید و  پس از وارد شدن به صفحه اکانت، ابتدا لازم است فروشگاه خود را به کشور صادر  کننده کارت  تغییر دهید. برای اینکار باید ابتدا بر روی Change Country or Region کلیک کنید:

BuyFromAppStore3_AsanCard

شکل 3 : تغییر کشور خود به کشور  صادر کننده کارت 

در صفحه بعد پس از انتخاب کشور ، بر روی گزینه Change کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود:

BuyFromAppStore4_AsanCard

شکل 4 : ذخیره تغییرات

در صفحه بعد با صفحه ورودی فروشگاه کشور صادر کننده کارت  که در اینجا امارات هست  مواجه می شوید که با کلیک بر روی گزینه Continue می توانید وارد شوید:

BuyFromAppStore5_AsanCard

شکل 5 : صفحه ورودی فروشگاه کشور امارات

صفحه بعد مربوط به قوانین و مقررات فروشگاه است که لازم است با تائید آن عملیات نهائی تغییر فروشگاه را انجام دهید. با زدن تیک قبول و سپس کلیک بر روی گزینه Agree این کار را انجام دهید.

BuyFromAppStore6_AsnCard

شکل 6 : تایید اطلاعات

اکنون مجددا به صفحه اکانت باز خواهید گشت و این بار کشور به امارات تغییر کرده است:

BuyFromAppStore7_AsanCard

شکل 7 : صفحه اکانت

برای اضافه کردن کارت خود بر روی گزینه edit در مقابل Payment Type کلیک کنید:

BuyFromAppStore8_AsanCard

شکل 8 : افزودن کارت

در صفحه بعد می توانید پس از انتخاب گزینه VISA  یا  master اطلاعات مربوط به کارت خود را وارد نمائید. جهت آگاهی بیشتر از نحوه انجام پرداختهای اینترنتی با کارت های ویزا کارت و مستر کارت می توانید مقالات آموزش عمومی پرداخت با ویزا کارت یا مستر کارت و آشنایی با کارت های بین المللی ویزا و مسترکارت را مطالعه کنید.

BuyFromAppStore9_AsanCard

شکل 9 : وارد نمودن اطلاعات کارت ارزی

در قسمت Billing Address می باید آدرس و تلفنی در کشور امارات را وارد کنید و با کلیک بر روی گزینه Done اطلاعات را ذخیره نمائید. اطلاعات مربوط به آدرس و تلفن اهمیتی ندارد و شما تنها لازم است فیلدها را پر کنید.

BuyFromAppStore10_AsanCard

شکل 10 : تکمیل اطلاعات در قسمت Billing Address

اکنون در صفحه اکانت مشاهده می شود که اطلاعات ویزا کارت با موفقیت ذخیره شده و اکانت شما به کارت تراول ایزی متصل شده است:

BuyFromAppStore11_AsanCard

شکل 11 : مشاهده اعمال تغییرات بر روی صفحه اکانت

حالا شما می توانید اپلیکیشن ها، موزیک و فیلمهای مورد علاقه خود در فروشگاه اپل خریداری نمائید.

 

سوالات متدال

در گروهی از نرم فزار ها برای بعضی از کشور ها محدودیت دسترسی تعریف شده است .کامل ترین فروشگاه اپل مربوط به کشور امریکا می باشد که اگر کشوری به جز امریکا را برای خرید انتخاب کرده باشیدمکان استفاده از آن نرم افزار را نخواهید داشت.

بله. زمان خرید محصولات از اپل به این نکته توجه نمایید که در صورت تکرار شونده بودن پرداخت (اکانت ماهانه ) فروشگاه به صورت اتومات از موجودی کارت شما مبلغ کسر خواهد کرد.

خیر . در حفاظت از اطلاعات کارت خود کوشا باشید. برای خرید و استفاده از موجودی کارت شماره 16 رقم کارت به همراه cvv و تاریخ انقضا برای خرید اینترنتی کافی می باشد.