پرداخت هزینه ‏uni-assist

 

uniAssist_AsanCard

Uni.assist چیست و چگونه می توان
هزینه آن را پرداخت کرد؟

 

 

موسسه ‏uni-assist

همه ساله تعداد بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاهی در مقاطع مختلف و در رشته های متنوع در کشور آلمان ادامه تحصیل می دهند. امکان تحصیل در دانشگاه های آلمان به عنوان یکی از قطب های علمی اتحادیه اروپا باعث شده که سالانه متقاضیان زیادی به دانشگاه های آلمان درخواست پذیرش ارسال کنند. موسسه Uni.assist به عنوان پل ارتباطی بین متقاضیان و مراکز علمی، درخواست ها و مدارک ارسالی را دریافت می کند و در صورت احراز شرائط پذیرش، آنها را به دانشگاه های مورد درخواست ارجاع می دهد. وجود این موسسه باعث تسهیل و تسریع فرایند اپلای دانشگاهی می شود و متقاضی با ارسال یک پرونده به موسسه Uni.assist امکان درخواست بین چندین دانشگاه عضو این موسسه را کسب می کند. نکته حائز اهمیت اینست که مرکز آموزش عالی آلمان (Deutsche Hochschulen) و مؤسسه تبادلات آکادمیک آلمان (DAAD) نیز عضو این موسسه هستند. لیست کامل دانشگاه های عضو در موسسه یونی اسیست، در این لینک آورده شده است.

هزینه ارسال مدارک

در یونی اسیست این امکان وجود دارد که متقاضی برای دو ترم به صورت همزمان درخواست پذیرش کند. نحوه محاسبه هزینه ارسال درخواست به شکل زیر است: برای درخواست پذیرش اولین دانشگاه در یک ترم، مبلغ 75 یورو و به ازای هر درخواست پذیرش اضافی در همان ترم، مبلغ 15 یورو به مبلغ اولیه اضافه می شود. دقت شود، هر چند که یک دانشگاه مشخص را در هر دو ترم درخواست داده باشید، هزینه هر ترم به صورت مستقل از ترم دیگر محاسبه می شود.

در وب سایت موسسه Uni.assist صفحه ای برای راهنمایی متقاضیان ایرانی آورده شده است. همچنین در این لینک فرم های مربوطه را می توانید دانلود کنید.

روش های پرداخت هزینه Uni.assist

پرداخت هزینه Uni.assist به دو روش زیر امکان پذیر است:

1- ارسال هزینه از طریق حواله بانکی: در این حالت شما می توانید هزینه نهایی را از طریق حواله بانکی به حساب موسسه واریز کنید. از آنجایی که انتقال وجه بین بانکی از ایران امکان پذیر نیست، بایستی از دوستان و آشنایان خارج کشور درخواست نمایید که این هزینه را برایتان پرداخت نماید.
2- ارسال هزینه از طریق کارت های اعتباری به صورت آفلاین: در این روش، پرداخت باید از طریق درج اطلاعات کارت اعتباری ویزا/مستر در فرم مورد نظر انجام گیرد. بعد از تکمیل فرم می توانید آن را به موسسه Uni.assist ارسال کنید تا مبلغ نهایی را از کارت شما برداشت کنند.

 

اطلاعات لازم در زمینه نحوه پرداخت را در این لینک مشاهده کنید.

توجه
کارت اعتباری ویزا/مستر که با آن پرداخت را انجام می دهید، حتما بایستی به نام خود شما باشد.

راه حل پیشنهادی ما: از آنجایی که این پرداخت به صورت حواله و پرداخت آفلاین صورت می گیرد، امکان انجام این پرداخت توسط تیم پرداخت آسان کارت وجود ندارد. بنابراین پیشنهاد می شود از کارتهای مستر کارت فیزیکی که در آینده نزدیک توسط مجموعه ما ارائه خواهد گردید، استفاده نمایید.
 

 مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال