خرید گیفت کارت آیتونز اپل iTunes Apple GiftCard

کمپانی اپل امروزه یکی از پر مخاطب ترین برند های کالای دیجیتال است و خدمات خاص و ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که معمولا رایگان نیستند. محصولات این کمپانی اکثرا برای ارتقای سطح کیفی و به روز رسانی برنامه های خود نیاز به اپلیکیشن های خاص دارند که به طور معمول دریافت این اپلیکیشن ها نیازمند پرداخت های ارزی (دلاری) هستند. با توجه به اینکه پرداخت های شرکت اپل معمولا به یکی بودن آدرس اپل آی دی و آدرس کردیت کارتی که برای پرداخت ها در سایت از آن استفاده می شود حساسیت دارد بهتر است که این پرداخت ها با گیفت کارت کمپانی  اپل انجام شود تا بعد از پرداخت یا هنگام پرداخت در سایت اپل با مشکل مواجه نشوید.

AppleGiftCard_AsanCard

کمپانی اپل امروزه یکی از پر مخاطب ترین برند های کالای دیجیتال است و خدمات خاص و ویژه ای را به مشتریان خود ارائه می دهد که معمولا رایگان نیستند. محصولات این کمپانی اکثرا شامل محصولات دیجیتال (گوشی ، ساعت ، لپ تاپ و ...) و اپلیکیشن هستند که برای ارتقای سطح کیفی و به روز رسانی برنامه های خود نیاز به اپلیکیشن های خاص دارند ؛ به طور معمول دریافت این اپلیکیشن ها نیازمند پرداخت های ارزی (دلاری) هستند. با توجه به اینکه پرداخت های شرکت اپل معمولا به یکی بودن آدرس اپل آی دی و آدرس کردیت کارتی که برای پرداخت ها در سایت از آن استفاده می شود حساسیت دارد بهتر است که این پرداخت ها با گیفت کارت کمپانی  اپل انجام شود تا بعد از پرداخت یا هنگام پرداخت در سایت اپل با مشکل مواجه نشوید.

کمپانی اپل برای پرداخت های اپل استور و آیتونز و همچنین خرید محصولات فیزیکی کارت های گیفت خود را در دو نوع گیفت (گیفت برای محصولات سایت / گیفت برای پرداخت های آنلاین در آیتونز و اپل استور)  ارائه می دهد که هر دو نوع این کارت ها در سایت اپل قابل سفارش دادن هستند.

در صورتی که شما برای استفاده از خدمات اپل نیاز به گیفت کارت دارید لازم است که مراحل زیر را طی نمایید:

نکته: لازم به ذکر است که برای سفارش گیفت کارت های اپل مشتری باید یک اپل ای دی داشته باشد

(که لزوما فردی که یکی از محصولات اپل را خریداری کرده قبل از ادامات مربوط به اپلیکیشن ها اپل آی دی خود را ایجاد کرده است)

راهنمای خرید گیفت کارت اپ استور و گیفت کارت اپل استور

1. در ابتدا برای سفارش کارت گیفت وارد سایت اپل و بخش سفارش گیفت کارت شوید.

2.سپس گیفت کارت مورد نظر خود را (مجازی/فیزیکی) انتخاب نمایید. (توجه داشته باشید که اکثر سایت های خارجی معمولا برای ایران ارسال ندارد و سایت اپل نیز یکی از همین سایت هاست به همین دلیل امکان سفارش کارت فیزیکی در این سایت وجود ندارد)

با توجه به این موضوع در صفحه ی مورد نظر گزینه Email a gift card را انتخاب نمایید.

AppleGiftCard1_AsanCard

AppleGiftCard01_AsanCard

3.  در مرحله بعد از شما اطلاعات لازم (شامل نام ، ایمیل و موجودی مورد نظر گیفت کارت) پرسیده می شود ؛ بعد از تکمیل اطلاعات روی گزینه Add to Bag کلیک نمایید.

AppleGiftCard2_AsanCard

AppleGiftCard02_AsanCard

4.تمامی اطلاعات وارد شده توسط شما در مرحله ی قبل در این مرحله به شما نمایش داده می شود تا توسط شما تایید شود. بعد از چک کردن اطلاعات در صورت صحیح بودن تمامی موارد بر روی گزینه ی  Check Out  کلیک کنید.

AppleGiftCard3_AsanCard

5. در این مرحله در صورتی که شما در ابتدا وارد اکانت اپل خود نشده باشید از شما می خواهد که اپل آی دی و پسورد خود را وارد کرده و لاگین کنید در غیر این صورت مستقیما به مرحله بعد که مرحله پرداخت است وارد می شوید . در مرحله پرداخت اطلاعات کارت ارزی شما (شامل شماره کارت ، CVV، تاریخ انقضا و بلینگ آدرس) از شما خواسته می شود ، بعد از تکمیل اطلاعات بر روی گزینه Continue کلیک کنید.

AppleGiftCard4-AsanCard

AppleGiftCard5_AsanCard

6. در مرحله بعد مجددا تمامی اطلاعات به شما نشان داده می شود و شما روی گزینه Place your order کلیک می کنید تا پرداخت نهایی شود.

ApplegiftCard6_AsanCard

7. بعد از این مرحله رسید پرداخت و شماره سفارش به شما اعلام شده و در اسرع وقت اطلاعات کارت برای شما ایمیل خواهد شد.

AppleGiftCard7_AsanCard

 

نکته : توجه داشته باشید که گیفت کارت های اپل در دونوع ارائه می شوند.یکی برای اپلیکیشن ها (آیتونز و اپل استور) و دیگری برای محصولات فیزیکی سایت. لازم به ذکر است که گیفت کارت ها به صورت تخصصی صادر می شوند مثلا شما به هیچ عنوان با گیفت کارت محصولات نمی توانید پرداخت آیتونز یا اپ استور را انجام دهید. 

در مراحل انجام شده دیدید که برای سفارش گیفت کارت اپل نیاز به داشتن کارت ارزی است. برای داشتن چنین کارتی می توانید در سایت آسان کارت اقدام به سفارش مستر کارت های مجازی یا فیزیکی نموده و سپس گیفت کارت اپل را برای آیفون ، آیپد یا دستگاه دیجیتال اپل خود سفارش دهید.

مطالب مرتبط

خرید گیفت کارت گوگل پلی استور GooglePlay Store ، گوگل موزیک GoogleMusic و شارژ کیف پول گوگل Google Wallet | آسان کارت  
خرید گیفت کارت استیم Steam و شارژ استیم والت Steam Wallet | آسان کارت  
خرید گیفت کارت پلی استیشن PlayStation | آسان کارت  
خرید گیفت کارت ایکس باکس Xbox | آسان کارت  
خرید گیفت کارت مایکروسافت Microsoft | آسان کارت  
خرید گیفت کارت آمازون Amazon | آسان کارت  
خرید اکانت اسپاتیفای ( Spotify ) و ردیم کردن آن | آسان کارت  
ثبت اپلیکیشن در اپ استور | آسان کارت  
خرید از وبسایت های ‏Google play، ‏Microsoft، ‏iTunes، ...‏ | آسان کارت  
اپل موزیک یا اسپاتیفای ؛ کدام را انتخاب کنیم ؟ Apple Music Or Spotify  مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال