خرید پوشاک ترک از وبسایت مورهیپو Morhipo

خرید پوشاک ترک از وبسایت مورهیپو Morhipo | آسان کارت

خرید پوشاک ترک از فروشگاه
مورهیپو Morhipo

سایت Morhipo مورهیپو  یکی از سایت های مطرح ترکیه است که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی در بخش مد فعالیت میکند. این سایت محصولات مختلفی را از برند های مختلف و مظرح سراسر دنیا با قیمت ههای بسیار مناسب ارائه می دهد. محصولات آن عبارتند از انواع پوشاک و زیور آلات و اکسسوری های مختلف مانند عینک، کیف ، کلاه و ... .

کیفیت مناسب محصولات و همچنین قیمت های  نسبتا پایین در سایت مورهیپو Morhipo سبب شده است تا محبوبیت بلایی بین سایت های ترکیه ای کسب نماید.

کاربران از طریق سایت morhipo به محصولات مختلف انواع برندهای ترک مانند کوتون ، ال سی وایکیکی و ... و سایر برند های مطرح دنیا مثل نایک، آدیداس، تامی هایلفیگر، لاکوست، یواس پولو و .... دسترسی خواهند داشت. همچنین این وبسایت به علت تخفیف های بسیار مناسب و پشمگیری که اکثر مواقع بر محصولات خود اعمل می کند نیز بسیار مطرح است.

این سایت نیز مانند بسیاری از فروشگاه های اینترنتی دنیا و سایت های ترکیه ارسال به ایران ندارد.

اما در صورتی که شما از طرفداران مد و لباس هستید و امکان خرید از این سایت (و ارسال محصول به کشورهای دیگر) را دارید می توانید بدون واسطه  از  سایت مورهیپو Morhipo  خرید نمایید.

مراحل خرید و پرداخت از سایت مورهیپو Morhipo

خرید از مورهیپو - آسان کارت

برای این کار ابتدا وارد سایت مورهیپو Morhipo  شده و محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایید

بعد از انتخاب محصول و مشخص کردن سایز مورد نظر بر روی گزینه Add To Basket کلیک کنید.

خرید از مورهیپو - آسان کارت

بعد از تایید تمامی موارد مربوط به اطلاعات محصول شما به مرحله ی مشخص کردن آدرس مربوط به ارسال محصول ارجاع داده می شوید.

مجددا در نظر داشته باشید که این سایت ارسال به ایران ندارد و شما برای خرید از این سایت باید آدرس ترکیه داشته باشید.

خرید از مورهیپو - آسان کارت

بعد از وارد کردن آدرس به مرحله پرداخت خواهید رسید که در این مرحله نیاز به اطلاعات یک کارت ارزی دارید. اطلاعات کارت خود را در بخش Payment وارد کرده و پرداخت خود را نهایی می کنید.

در این مرحله ایمیل تاییدیه از سایت برای شما ارسال خواهد شد و خرید شما در سایت ثبت می شود.

برای خرید هایی مشابه خرید از سایت مورهیپو Morhipo شما می توانید از سایت آسان کارت ، کارت های موجود ( مستر کارت گیفت فیزیکی / مستر کارت های قابل شارژ) را تهیه کرده و پرداخت های ارزی خود را انجام داده و از خرید خود لذت ببرید.