نحوه خرید از سایت AliExpress

راهنمای خرید از وبسایت علی اکسپرس با استفاده از ویزا کارت تراول ایزی
 

علی اکسپرس یک فروشگاه اینترنتی چینی است و به عنوان یک شرکت واسطه ای تعداد بسیار زیادی فروشنده و خریدار در سطح کشورهای مختلف را به همدیگر ارتباط می دهد. این سایت زیر مجموعه شرکت علی بابا بوده که جزو موفق ترین سایت ها در زمینه تجارت الکترونیک دنیا مطرح است. محصولات ارائه شده در این وبسایت در طبقه بندی های مختلف گنجانده شده است. یکی از مزیت های اصلی علی اکسپرس، امکان ارسال رایگان بسیاری از محصولات می باشد. به علت سهولت خرید از علی اکسپرس با استفاده از ویزاکارت و مسترکارت این سایت همواره مورد توجه کاربران ایرانی بوده است.
برای خرید از علی اکسپرس در ابتدای جستجو، از شما خواسته می شود کشور مقصدی که محصول قرار است به آن کشور ارسال شود را وارد کنید این موضوع به این دلیل است که بهترین گزینه های خرید را بر اساس نزدیکی به آدرس شما ارائه نماید. ارسال رایگان در حدود دو هفته زمان می برد، در صورتی که دوست داشته باشید محصول زودتر از این زمان به دستتان برسد، از سایر خدمات گران تر ارسال پستی می توانید استفاده کنید.

AliExpress_AsanCard

برای خرید از وبسایت علی اکسپرس همانند بسیاری از سایت های خارجی لازم است که شما از IP غیر از IP ایران استفاده کنید و با توجه به تغییر سیاست این سایت مبنی بر عدم ارسال کالا ها به صورت مستقیم به ایران در ابتدای سال 2016 آدرسی در خارج از ایران داشته باشید تا محصول به آن آدرس ارسال شود.

در سمت چپ صفحه اصلی وبسایت، طبقه بندی محصولات ارائه شده است. برای جلوگیری از هرگونه سردرگمی، شما می توانید بر روی هر کدام یک از طبقه های دسته بندی کلیک نموده و محصولات مرتبط را آنجا مشاهده نمایید و یا در جستجوی بالای صفحه، محصول مورد نظر را وارد کنید.

AliExpress2_AsanCard

در این آموزش تصویری، نحوه خرید از وبسایت علی اکسپرس برای یک محصول مشخص ارائه شده است. ما در این راهنما قصد خرید موبایل Samsung Galaxy 6s مدل G920F رنگ مشکی به همراه سایر مشخصاتی که در تصاویر آورده شده است را داریم. به همین منظور از منوی سمت چپ صفحه، بر روی گزینه PHONE & ACCESSORIES کلیک می کنیم. شما می توانید در همان ابتدا و یا به هنگام گرفتن تصمیم نهایی برای خرید، وارد اکانت خود در وبسایت علی اکسپرس شوید. در صورتی که اولین باری است که از وبسایت علی اکسپرس خرید می نمایید، لازم است که یک اکانت برای خود ایجاد نمایید.
پیشنهاد می شود بعد از اینکه محصول مورد نظر را به لحاظ کلیه شاخص ها بررسی کرده و مطلوب دانستید، اقدام به ایجاد اکانت نمایید.

AliExpress3_AsanCard

با جستجو و پیدا کردن محصول مورد نظر، شما در قسمت بعد می توانید سفارش را مشخص تر نمایید. به عنوان مثال مشخص کردن کشور مقصد، استفاده از تحویل رایگان، تعداد و ... در این بخش قابل انتخاب است. در اینجا با عنوان نمونه، آدرس دبی استفاده شده است. بر این اساس در بخش Ship to کشور امارات را انتخاب می کنیم.
یکی از مزیت های اصلی وبسایت علی اکسپرس امکان تحویل رایگان محصولات است. در صورتی که ارسال سفارش به صورت عادی و تحویل 10-15 روزه باشد از امکان تحویل رایگان Free Shipping می توانید استفاده نمایید. ولی در صورتی که می خواهید کالا سریعتر به دستتان برسد، می توانید گزینه ارسال سریع را انتخاب نمایید که طبیعتاً هزینه ی اضافی را در بر خواهد داشت.

AliExpress4_AsanCard

نکته: به علت اینکه وبسایت علی اکسپرس به عنوان واسطه خریدار و فروشنده می باشد، بهتر است که از اعتبار فروشنده نیز اطلاع داشته باشید. به همین منظور وبسایت، فروشندگان را بر اساس شاخصهای مهمی رتبه بندی و اعتبار سنجی کرده است و در بخش ارائه محصولاتش، رتبه آن شرکت را نیز می آورد. رتبه بندی مذکور در شکل زیر آورده شده است. بهتر است به هنگام خرید حتما رتبه شرکت را در وبسایت مشاهده نمایید.

AliExpress5_AsanCard

با کلیک بر روی محصولی که در قسمت قبل نشان داده شده است، صفحه محصول با جزییات و مشخصات کامل ارائه می شود و شما می توانید با انتخاب گزینه هایی نظیر مدل، رنگ و تعداد وارد مرحله خرید بشوید. بنابراین بعد از انتخاب گزینه های مذکور بر روی Buy Now کلیلک کنید.

AliExpress6_AsanCard

با کلیک بر روی Buy Now صفحه ورود به اکانت نشان داده می شود. در صورتی که اکانت ندارید بر روی گزینه Join free now! کلیک کنید.

AliExpress7_AsanCard

ساختن اکانت در وبسایت علی اکسپرس سه مرحله است که با ارائه یک آدرس ایمیل معتبر و ارسال کد فعالسازی، شما می توانید برای خود نام کاربری و پسورد انتخاب کنید. در مرحله اول بعد از وارد کردن ایمیل و کد امنیتی، ابتدا بر روی گزینه Submit و سپس Next کلیک کنید.

AliExpress8_AsanCard

AliExpress9_AsanCard

مطابق عکس بعدی، یک ایمیل فعالسازی به آدرس ایمیل شما فرستاده می شود.

AliExpress10_AsanCard

به صفحه ی ایمیلتان رفته و بر روی گزینه Continue و یا لینک فعالسازی کلیک کنید.

AliExpress11_AsanCard

در صفحه باز شده، برای خود یک پسوورد انتخاب نموده و گزینه Confirm را کلیک کنید. با تأیید این مرحله شما به صفحه محصولی که قصد خرید آن را داشتید، انتقال داده می شوید.
نکته: علی اکسپرس، ایمیل شما را به صورت خودکار به عنوان نام کاربری ذخیره می کند.

AliExpress12_AsanCard

سپس از قسمت Sign in در سمت راست بالای صفحه، گزینه Sign in را انتخاب کنید.

AliExpress13_AsanCard

با همان ایمیلی که اکانت ساخته اید بر روی گزینه Access Now کلیک کنید.

AliExpress14_AsanCard

با ورود به صفحه انتخاب محصول و تأیید اطلاعات ارائه شده، بر روی گزینه Buy Now کلیک کنید.

AliExpress15_AsanCard

برای تکمیل فرآیند پرداخت حتما بایستی اطلاعات کاملتری به وبسایت داده شود. در فرم زیر باید اطلاعات آدرس دقیق پستی وارد شود. بعد از وارد کردن اطلاعات مذکور بر روی گزینه Save and ship to this address کلیک کنید تا آدرس شما در وبسایت ثبت شود..

AliExpress16_AsanCard

AliExpress17_AsanCard

در انتهای همین صفحه اطلاعات محصول یا محصولات خریداری شده نشان داده می شود. با بررسی و فرض صحیح بودن اطلاعات سفارش گزینه Place order را کلیک کنید.
نکته: توجه داشته باشید اگر از خدمات پست رایگان می خواهید استفاده کنید در باکس مربوطه Free shipping انتخاب شده باشد .

AliExpress18_AsanCard

در بخش بعدی نحوه ی پرداخت از شما پرسیده می شود. بخاطر اینکه کارتی که شما از مجموعه آسان کارت خریداری نموده اید ویزا کارت می باشد، گزینه ویزا کارت را انتخاب نمایید.
برای آشنایی با نحوه استفاده از ویزا کارت می توانید به مقاله آموزش عمومی پرداخت با ویزا کارت یا مستر کارت مراجعه نمایید.

AliExpress19_AsanCard

در ادامه اطلاعات ویزا کارت را بر اساس همان مشخصاتی که روی کارت خریداری شده وجود دارد، در باکس های مربوطه وارد نمایید. بعد از چک کردن اطلاعات وارد شده، گزینه Save & Pay را کلیک کنید.
نکته: در سمت چپ صفحه، شماره سفارش و سایر اطلاعات مهم ارائه شده است.

AliExpress20_AsanCard

در صورت صحت اطلاعات و تأیید پرداخت، صفحه زیر به عنوان پرداخت موفق به شما نشان داده می شود. در این فرم، شماره سفارش، میزان زمان تحویل، و مبلغ پرداخت ارائه شده است.
نکته: برای پیگیری سفارش صفحه زیر را ذخیره نمایید.

AliExpress21_AsanCard

شما می توانید برای استفاده از سایر مقالات آموزشی، به بخش فهرست مقالات آموزشی آسان کارت مراجعه نمایید
 

 

مطالب مرتبط

تغییر آی پی و مشکلات خرید آنلاین از سایت های خارجی | آسان کارت  
چگونه از سایت بنگ‌گود Banggood خرید کنیم؟  
خرید از سایت Zapals.com | آسان کارت  
خرید از وال مارت Walmart | آسان کارت  
خرید بلیط جام جهانی روسیه 2018 ( اطلاعات کامل خرید )  
خرید کتاب از سایت آمازون Amazon | آسان کارت  
appstore با استفاده از ویزا و مسترکارت خرید کنم؟ | آسان کارت  
خرید از وبسایت Etsy | آسان کارت  
نحوه خرید ارزان از آمازون Amazon | آسان کارت  
خرید آنلاین پوشاک ترک ارجینال  
خرید از ebay در ایران به صورت مستقیم | آسان کارت  
خرید از علی اکسپرس ( aliexpress ) راحت و ارزان | آسان کارت  
چگونه می توان از وبسایت سوق SOUQ.com خرید کنم؟ | آسان کارت  
پرداخت هزینه لایسنس آنتی ویروس و نرم افزارهای اورجینال با کردیت کارت | آسان کارت  
نحوه خرید از وبسایت envato | آسان کارت  
خرید رویدادهای ورزشی ، خرید بلیط کنسرت خارجی ، کنسرت در ترکیه و دبی | آسان کارت  
هشت وبسایت خارجی که به ایران ارسال دارند. | آسان کارت  
خرید پوشاک ترک از سایت bershka | آسان کارت  
خرید از سایت GearBest  مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال