ویژگی ضد سرقت مسترکارت 

مسائل امنیتی

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و توسعه ی نرم افرار ها و سخت افزار ها ، هکرها نیز پیشرفت قابل توجهی کرده اند . به نحوی که قبل از انجام هر کاری باید با مسائل امنیتی مربوط به آن آشنا شد ، که باعث می شود حریم شما حفظ شود و شخصی نتواند به آن دسترسی پیدا کند .

برای کارتهای بانکی این مسئله به اوج حساسیت خود می رسد ، زیرا با لو رفتن اطلاعاتتان هکر همچون فردی است که یک کیف پر از پول شما را در خیابان دزدیده است و به حساب بانکی شما دسترسی خوهد داشت.

هکر می تواند از حساب شما هزینه کند و هر مقداری که نیاز داشت خرج کند و پول نقد را تبدیل به کالا کند و قبل از اینکه شما با کمک مسئولین قضایی به نتیجه ای برسید حساب شما را بطور کامل خالی نماید.

با اینکه پس از سرقت اطلاعات امید دارید که مسئولین هرچه سریعتر جلوی سارق را بگیرند و اطلاغات بانکی شما را پس بگیرند ولی مقصر اصلی این ماجرا خودتتان هستید که "پیشگیری" را به "درمان" ترجیح نداده بودید و الان به دنبال راهی برای درمان مشکل خودتان هستید.

چگونه می توان از بروز همچین مشکلی جلوگیری کرد ؟ چگونه می توان قبل از وقوع همچین اتفاقاتی از آن پیشگیری کرد ؟

کارت ضد سرقت

برای جلوگیری از استفاده افراد دیگر بهتر است در ابتدا مسائل امنیتی را بخوبی رعایت نماییم و خودمان حافظ حریم شخصی خود باشیم.

اما اگر کارت ما به سرقت رفت یا گم شد،باید راهی وجود داشته باشد که قبل از اینکه سارق بتواند به موجودی حساب ما دسترسی داشته باشد دسترسی او را از کارت قطع کنیم.

کارتهای ارائه شده توسط آسان کارت ، دارای پنل آنلاین بانکی و البته اپلیکیشن همراه بانک می باشند ، روی این پنل اینترنتی شما قابلیت این را دارید که اولاً تراکنش های خود را بررسی کنید تا در صورت مشاهده ی تراکنش مشکوک اقدامات لازم را به عمل بیاورید.

اما اگر تراکنش مشکوکی مشاهده شد یا اینکه کارت گم شد یا به سرقت رفت، باید با استفاده از قابلیت ضد سرقت مسترکارت های ارائه شده توسط آسان کارت، کارت خود را فریز Freeze  نمایید.

این قابلیت دقیقا مانند عملیات فریز کردن کارت را قفل می نماید و دیگر در درگاه های بانکی قابل استفاده نخواهد بود تا زمانی که مجددا کارت را آنفریز UnFreeze نمایید.

نکته: در هنگام فریز ، مبلغ ریفاند Refund  به کارت باز می گردد.

مطالب مرتبط

امکان کارت به کارت ، مشاهده ی موجودی و تراکنش های مسترکارت دوستان |آسان کارت  
تغییر آی پی و مشکلات خرید آنلاین از سایت های خارجی | آسان کارت  
کردیت کارت در ایران چند سال است که ارائه می شود؟ | آسان کارت  
چگونه حساب کاربری در سایت emoneyproducts ایجاد کنیم؟  
چگونه مستر کارتم را شارژ کنم؟ | آسان کارت  
چگونه مستر کارت گیفت ezGyft را فعال کنم؟ | آسان کارت  
چگونه مسترکارت مجازی ام را تمدید کنم؟ | آسان کارت  
مقایسه مشخصات انواع مستر کارت – ‏ezGyft and ezTravel specification compare  
دریافت مستر کارت رایگان ، ویزا کارت رایگان | آسان کارت  مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال