رزرو و بوکینگ هتل خارجی،Booking Hotel

 

HotelBooking_AsanCard
 چگونه می توانم یک هتل خارجی را رزرو کنم؟

و هزینه آن را پرداخت کنم؟ 

 راههای پرداخت هزینه بوکینگ هتل خارجی

1- خرید کارت
در این حالت شما با کارت خودتان و طبق راهنمای ارائه شده پرداخت را انجام می دهید.

ثبت سفارش

2- از طریق خدمات پرداخت آسان کارت
در این حالت آسان کارت پرداخت شما را با کارت های خودش انجام می دهد.

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

رزرو آنلاین هتل های خارجی(Hotel Booking)

همه ساله بسیاری از ایرانیان به اقصی نقاط دنیا سفر می کنند و برای برنامه ریزی سفر خود بایستی قبل از مسافرت، بتوانند محل اقامت خود را مشخص کنند و از آنجایی که امروزه تمامی هتل های دنیا را می توان از طریق آنلاین رزرو کرد، دیگر نگرانی از بابت محل اقامت وجود ندارد. هر فردی با داشتن یک کارت اعتباری ارزی نظیر ویزا/مستر کارت می تواند پرداخت خود را انجام دهند. در این میان با توجه با عدم آشنایی مسافرین با کارت های ارزی، آژانس های مسافرتی و سایر شرکتهای فعال در این حوزه، هزینه های بالایی بجهت انجام پرداخت از مسافرین درخواست می کنند. در صورتی که با آگاهی از قیمت هتل ها از طریق وبسایت هتل و یا وبسایت های معتبر بوکینگ هتل، قطعاً انتخاب های بهتر و ارزانتری پیش روی مسافرین قرار می گیرد. معتبرترین این وبسایت ها عبارتند از:

https://www.booking.com/
http://www.agoda.com/
https://www.expedia.com/
http://www.cheapoair.com/

روش های پرداخت هزینه رزرو هتل های خارجی

برای رزرو هتل دو روش عمده وجود دارد که در ادامه توضیح داده می شود:

1- تسویه در هنگام رزرو هتل(Pay Now)

مسافر می تواند در همان زمانی که رزرو هتل را انجام می دهد، با استفاده از کارت های ارزی ویزا/ مستر کارت مبلغ نهایی هزینه هتل را پرداخت نماید. در بسیاری از این موارد از آنجایی که پرداخت به صورت نقدی است، تخفیفات چشم گیری می توان دریافت کرد.

2- تسویه به هنگام حضور در هتل(Pay Later)

برخی از وبسایت های رزرو هتل از روش ‏Pay Later‏ استفاده می کنند و تسویه حساب را در روز حضور در هتل انجام ‏می دهند. ولی ممکن است برخی از هتل ها علی رقم اینکه روش پرداخت را ‏Pay Later‏ می زنند، برای حصول ‏اطمینان از این که کارت شما موجودی دارد مبلغ اندکی( به عنوان مثال 10 دلار) را از کارت برداشت کرده و سپس ‏مبلغ را به کارت عودت می دهند‎(Refund )‎‏.‏ و یا برخی از هتل ها جهت اطمینان از حضور مسافر در هتل، هزینه یک شب را از کارت کم می کنند. در روش Pay Later، نهایتا با حضور مسافر در هتل، پرداخت از طریق کارت های اعتباری مستر/ویزا و یا پرداخت نقد صورت می گیرد.
این روش، روشی بسیار مناسب برای کسانی است که جهت أخذ وقت سفارت و مصاحبه، لازم است حتما ووچر رزرو هتل به سفارت ارائه کنند. در این حالت در صورت عدم موفقیت در أخذ ویزا، رزرو هتل هزینه ی زیادی برایشان ندارد.

توجه

در برخی موارد، وبسایت هتل و یا وبسایت رزرو کننده هتل از مسافر درخواست می کند که به هنگام حضور در هتل حتما فیزیک کارت اعتباری که با آن رزرو انجام شده است را به همراه داشته باشند و یا کارت به نام یکی از مسافرینی باشد که هتل را رزرو کرده اند. در این حالت توصیه می شود که به جای استفاده از خدمات پرداخت آسان کارت، یک کارت اعتباری ویزا/ مستر از شرکت تهیه نموده و پرداخت هتل را خودتان انجام دهید.
جهت اطمینان از رزرواسیون هتل، پیشنهاد می کنیم که با هتل و یا وبسایت رزرو کننده ارتباط برقرار کرده و اطلاعات کامل تری کسب کنید و از اتفاقات ناگوار احتمالی پیش گیری کنید.

نکته ای که قابل ذکر است این است که با کارت های prepaid امکان پرداخت آفلاین وجود ندارد و باید در هنگام رزرو هتل به این مورد توجه داشت.سایتهای Hotels.com ، Expedia و Agoda از جمله سایتهایی هستند که پرداخت آنها اغلب آنلاین صورت میگیرد و قابلیت پرداخت با کارتهای پیش پرداخت را نیز دارند 

خرید کارت جهت پرداخت هزینه رزرو هتل خارجی
 

 

مطالب مرتبط

رزرو هتل از hotels.com  
رزرو هتل از Booking.com  
خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس Pegasus  
تعیین وقت سفارت با کارت های اعتباری ویزا و مستر | آسان کارت  
آسانترین و ارزانترین روش خرید بلیط پروازهای خارجی | آسان کارت  
نحوه ی خرید بلیط پروازهای خارجی | آسان کارت  
رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی | آسان کارت  
نحوه رزرو و خرید بلیط کشتی تفریحی کروز | آسان کارت  
چگونه آپارتمان و ویلا در خارج از کشور رزرو بکنم؟ | آسان کارت  
معرفی و بررسی سایت های رزرو سفرهای هوایی خارجی  
چگونگی دریافت ویزای عمان و مراحل دریافت  
مراحل دریافت ویزا و روادید  
رزرو هتل از آگودا agoda  
10 وبسایت برتر رزرو هتل خارجی  مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام بدون شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام بدون شارژ اولیه
1,000,000 ریال