پرداخت‏Application Feeدانشگاه خارجی 

 

Application Fee_AsanCard
اپلیکیشن فی دانشگاه چیست؟

نحوه
پرداخت هزینه آن چگونه است؟

راههای پرداخت هزینه Application Fee دانشگاهی های خارج از کشور

1- خرید کارت در این حالت شما با کارت خودتان و طبق راهنمای ارائه شده پرداخت را انجام می دهید.

ثبت سفارش


        2- از طریق خدمات پرداخت آسان کارت در این حالت آسان کارت پرداخت شما را با کارت های خودش انجام می دهد.      

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

پرداخت‏Application Fee ‎ دانشگاه های خارجی

اپلیکیشن فی مبلغی است که دانشگاه ها برای بررسی درخواست و مدارک متقاضیان جهت ادامه تحصیل در آن دانشگاه دریافت می کنند. این هزینه که با عنوان تکمیل فرم اپلیکیشن فی نیز شناخته می شود جزء مهمترین مراحل پذیرش(Admission) است. متقاضی پذیرش با انتخاب دانشگاه مورد نظر، همه ی مواردی که برای اپلای کردن لازم است را به دانشگاه می فرستد. متقاضی با ارائه مدارک و اطلاعات لازم است درخواست بررسی(Submit) بدهد. عمدتاً دانشگاه ها قبل از درخواست بررسی، گزینه پرداخت هزینه بررسی یا همان اپلیکیشن فی را می گنجانند.

در حالت کلی با انجام پرداخت و submitآن دیگر امکان ویرایش اطلاعات وجود ندارد و تنها می توانید مدارک خود را کامل کنید. البته این موضوع مستقیما به وبسایت دانشگاه بستگی دارد. اطلاعاتی که متقاضی در طول فرایند پذیرش به دانشگاه ارسال می کند، شامل؛ اطلاعات فردی، سوابق دانشگاهی و کاری، زمینه های تحصیلی مورد علاقه، کپی مدارک آموزشی تحصیلی، نمره زبان(تافل، جی آر ای،جی مت و ...)، انگیزه نامه تحصیلی(SOP)، توصیه نامه(Recommendation) و ... می شود و با شرط کامل بودن تمامی مواردی که باید آپلود شود، عمل Submit را انجام دهید. هر دانشگاه زمان مشخصی را به عنوان آخرین زمان معتبر(Application Deadline) جهت تکمیل درخواست و Submit دارد. ددلاین اپلیکیشن فی به وقت محلی استان و یا کشوری که دانشگاه در آن قرار دارد است و معمولا تا ساعت 12 شب در نظر گرفته می شود.

هزینه Application Fee

این هزینه برای هر دانشگاه و رشته ای می تواند متفاوت باشد. معمولا این مبلغ حول و حوش 50-100 دلار است و از طریق آنلاین و با استفاده از کارت های اعتباری مستر کارت و ویزا کارت و همچنین حساب PayPal قابل پرداخت هست. اپلیکشین فی به صورت کلی جزء پرداخت های غیر قابل برگشت(Non-refundable) هستند واگر درخواست شما مورد پذیرش قرار نگیرد، مبلغ عودت داده نمی شود. نمونه هایی از اپلیکیشن فی دانشگاه های معتبر در اینجا آورده شده است: اپلیکیشن فی دانشگاه واشنگتن، اپلیکیشن فی دانشگاه کالیفرنیا، اپلیکیشن فی دانشگاه استنفورد.

راهنمای پرداخت اپلیکیشن فی دانشگاه

1- ورود به وبسایت دانشگاه مورد نظر
2- ایجاد اکانت کاربری
3- تکمیل اطلاعات فردی و دانشگاهی
4- آپلود مدارک لازم
5- پرداخت هزینه اپلیکیش فی

خرید کارت جهت پرداخت هزینه Application Fee
 

 

مطالب مرتبط


برچسب ها
مقایسه کارت ها - آسان کارت