پرداخت هزینه پست ای شیپ گلوبال

 

UEMS_AsanCard
UEMS چیست و هزینه آن چگونه
پرداخت می شود؟

راههای پرداخت هزینه پست UEMS

 

1- خرید کارت در این حالت شما با کارت خودتان و طبق راهنمای ارائه شده پرداخت را انجام می دهید.

ثبت سفارش


        2- از طریق خدمات پرداخت آسان کارت در این حالت آسان کارت پرداخت شما را با کارت های خودش انجام می دهد.      

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

پست UEMS ( eShip global)

دانشجویانی که از دانشگاه های ایالات متحده آمریکا پذیرش دریافت می کنند، لازم است در مراحل بعد مدرک پذیرش رسمی خود را (I20و DS2019) را از دانشگاه دریافت کرده و برای أخذ ویزا به سفارت آمریکا ارائه کنند.

وبسایت UEMS ( University Express Mailing System) یک پل ارتباطی بین دانشگاه های ایالات متحده آمریکا و دانشجو است که از طریق همکاری با شرکت های پستی بین المللی(DHL, FEDEX, UPS,…)، مدارک دانشگاهی را بین دانشگاه و دانشجویان مبادله می کند. همانطور که اشاره شد مدرک I20 ( جهت ویزای F1 و F2) و DS-2019 ( جهت أخذ J1 و J2) از طرف دانشگاه برای دانشجوی متقاضی ارسال می شوند. اینها مدارکی مهمی هستند که SEVIS Number در آن قرار دارد و زمان مصاحبه بایستی به سفارت ارائه شود. نحوه کار UEMS بدین ترتیب است که برای تسهیل و تسریع فعالیت های پستی دانشگاه و دانشجو، بسته های پستی را از طریق یک روال استاندارد شده و منسجم تبادل می کند. دانشجوی متقاضی، مدرک مورد نظر را از دانشگاهی که پذیرش گرفته است درخواست می کند. آدرس پستی و نوع ارسال را انتخاب می کند. بعد از پرداخت هزینه، فرایند تأیید و ارسال پستی شروع می شود. لازم به ذکر است هزینه استفاده از خدمات UEMS متنوع است و بسته به آدرس دانشجو و دانشگاه پذیرش دهنده تغییر می کند.

نکته: 
با توجه به محدودیت های ارسال پستی به ایران، دانشجو بایستی با دانشگاه مکاتبه نماید که آیا امکان ارسال مستقیم به ایران وجود دارد یا خیر. در صورت جواب مثبت، فرد بایستی آدرس کامل پستی خود در ایران را وارد کند و شرکت پستی بین المللی که به ایران خدمات دارد را انتخاب نماید. در غیر اینصورت بایستی آدرس پستی بستگان و آشنایان خارج از ایران وارد شود و از آن طریق بسته پستی به دست فرد برسد.

با تکمیل سفارش ارسال یک Order Number برای سفارش پستی ایجاد می شود و لازم است برای پیگیری بعدی حفظ شود.

راهنما استفاده از خدمات UEMS

1. ورود به وب سایت UEMS
2. انتخاب گزینه Student/Scholar login
3. ورود به اکانت/و یا ایجاد اکانت
4. انتخاب گزینه دریافت مدارک از دانشگاه/ ارسال مدارک به دانشگاه
5. انتخاب دانشگاه
6. انتخاب نوع مدرک ارسالی
7. انتخاب نوع پست( DHL, FEDEX, UPS,…)
8. تأیید آدرس ارسال و دریافت
9. پرداخت هزینه ارسال

خرید کارت جهت پرداخت هزینه پست UEMS

مطالب مرتبط


برچسب ها
مقایسه کارت ها - آسان کارت