پرداخت هزینه تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی برنامه ‏Skilled worker WES اسکیل وورکر

 

WESevolution_AsanCard
تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی
(WES) چیست و چگونه می توان این
پرداخت را انجام داد؟

راههای پرداخت هزینه تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی (WES)

 

1- خرید کارت در این حالت شما با کارت خودتان و طبق راهنمای ارائه شده پرداخت را انجام می دهید.

ثبت سفارش


2- از طریق خدمات پرداخت آسان کارت در این حالت آسان کارت پرداخت شما را با کارت های خودش انجام می دهد.

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

 

تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی (WES)

برخی از دانشگاه های کانادا و ایالت متحده امریکا علاوه بر مدارک مورد نیاز برای پذیرش تحصیلی، از دانشجویان و متقاضیان پذیرش، تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی را نیز درخواست می کنند. برای نمونه یکی از مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به کانادا به شیوه ی اخذ ویزای نیروی متخصص (Federal Skilled Worker Program) دریافت تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی می باشد.

به همین جهت برخی موسسه ها خدماتی در همین رابطه به دانشجویان ارائه می کنند؛ این موسسات مدارک تحصیلی دانشجویان و متقاضیان را دریافت کرده و بر طبق یک فرمول خاص مدارک و نمرات و دانشنامه ها را امتیاز بندی می کنند. معتبرترین موسسه که در این راستا فعالیت دارد، موسسه World Education Services (WES) است که اغلب سازمان های مهاجرتی و دانشگاه های آمریکا، ارزیابی مدارک تحصیلی موسسه WES را معتبر می شناسند.

هزینه تائیدیه ارزیابی مدارک تحصیلی (WES)

هزینه ی ارزیابی مدارک تحصیلی با توجه به درخواست متقاضیان متفاوت است. بعد از ایجاد حساب کاربری در سایت WES لازم است که متقاضیان از هزینه ی پرداختی جهت درخواستشان مطلع شده و پرداخت را انجام دهند. برای محاسبه و اطلاع از هزینه های مربوط به هر یک خدمات موسسه ی WES می توانید به جدول مبالغ خدمات آمریکا و خدمات کانادا مراجعه کنید.

راهنمای پرداخت هزینه خدمات موسسه WES

برای ارزیابی مدارک تحصیلی، پرداخت هزینه و سایر خدمات این موسسه، باید در وب سایت رسمی WES ابتدا از طریق منوی AccessWES، یک حساب کاربری افتتاح نمایید. بعد از ورود به حساب کاربری خود بنا به تقاضای خود یکی از دو بخش مجزای آمریکا و کانادا را انتخاب نمایید.
علاوه بر این می توانید در صفحه ی اصلی وب سایت WES با کلیک بر روی گزینه Apply for a WES Credential Evaluation دو مرحله ی ارزیابی مورد نظر را طی کنید.
بعد از انجام مراحل مربوطه در نهایت نتیجه ی ارزشیابی مدارک صادر می شود. در لینک Sample Evaluation می توانید یک نمونه ی ارزشیابی را مشاهده کنید.

خرید کارت جهت پرداخت تأییدیه ارزیابی مدارک تحصیلی(WES)
 

 

مطالب مرتبط


برچسب ها
مقایسه کارت ها - آسان کارت