سوالات متداول

در قسمت زیر، سوالات متداول و پاسخ های آنها را مشاهده می نمایید.

آسان کارت

پاسخ

صدور و شارژ کارت های اعتباری بین المللی مستر کارت و ویزا کارت ، خدمات پرداخت آنلاین ارزی. برای آشنایی بیشتر با مسترکارت و ویزا کارت به اینجا و نحوه استفاده از آنها به اینجا مراجعه نمایید.

پاسخ

مشخصه ی قانونی بودن فعالیت شرکت های اینترنتی، داشتن نماد الکترونیکی می باشد که در صفحه اصلی وبسایت قابل مشاهده می باشد. علاوه بر این با یک جستجوی اینترنتی ساده می توانید اطلاعات ارزشمندی در مورد سایت آسان کارت کسب نمایید. همچنین با پرس و جو از کسانی که اطلاعات خوبی در زمینه کارت های اعتباری بین الملل دارند، حتما آسان کارت را با سابقه خوش خدمتی به شما پیشنهاد خواهند داد. در صورت نیاز شما می توانید از نمایندگی های فروش محصولات ما نیز اطلاعات خوبی کسب نمایید. همچنین می توانید با تماس با پشتیبانی امارات در مورد آسان کارت سوال نمایید.

پاسخ

با توجه به اینکه قیمت دلار در بازار نوسان دارد و به صورت روزانه تغییر می یابد، قیمت محصولات نیز تغییر می کند. بنابراین در زمان ثبت سفارش، قیمتی که در پیش فاکتور سفارش مشتري، منظور گرديده است، معتبر مي‌باشد

پاسخ

وبسایت آسان کارت بصورت شبانه روزی به مشتریان تایید شده خود خدمات آنلاین می دهد.
جهت مشاهده ی زمان بندی پاسخگویی و انجام سفارشات به صفحه ی تماس با آسان کارت مراجعه کنید.

پاسخ

بله. جهت تامین امنیت پرداخت مشتریان، در صورتی که اولین بار است که از سایت خرید می کنید، تصویر مدارک تایید هویت خریدار از سوی همکاران ما درخواست می شود. لذا توصیه می شود در ورود اطلاعات کاربری خود و همچنین در صورتی که در انجام سفارش خود عجله دارید، این موضوع را مد نظر قرار داده و پیش از ثبت سفارش هماهنگی لازم را بعمل آورید. طبیعتا انجام مرحله احراز هویت مشتری، در ساعات اداری با سرعت بیشتری انجام می گیرد.

مستر کارت

پاسخ

مستر کارت های موجود در محصولات آسان کارت از نوع کارت های پیش پرداخت(Pre-paid) بوده و به حساب بانکی متصل نمی باشند. در این نوع از کارت ها شما مي توانيد پولي را كه بر روي آن شارژ کرده اید مصرف نماييد. کارت ها در دو دسته اصلی کارت های مجازی و فیزیکی (قابل شارژ/ با نام و کارت های یک بارشارژ/کارت های هدیه) هستند. این کارت ها دارای پنل کاربری آنلاین و لحظه ای می باشند و نیز امکان شارژ لحظه ای آنها توسط آسان شارژ در هر ساعت شبانه روز و هر کجای دنیا وجود دارد. همچنین شما مي توانيد از كارت های فیزیکی مستر در تمامی خريدهای فروشگاهی(P.O.S) در خارج از کشور، برداشت وجه نقد از دستگاه های ATM و همچنین وب سایت های پرداخت آنلاین که به درگاه Master وصل باشند استفاده نمایید.

مستر کارت های مجازی

پاسخ

مستر کارت های مجازی همان طور که از نامشان مشخص است ، فاقد فیزیک کارت بوده و فقط اطلاعات کارت برای مشتری صادر و در پنل اینترنت بانک مخصوص مشتری قابل رؤیت است . این کارت ها به دلیل نداشتن فیزیک ، تنها برای خرید و پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند .
برای دسترسی به اطلاعات کامل تر و آشنایی با خصویات آنها به اینجا مراجعه کنید .

پاسخ

تاریخ اعتبار کارت های مستر مجازی از زمان ثبت سفارش مشتری آغاز و تا پایان ماه میلادی بعدی (یک تا دو ماه) اعتبار دارد.

پاسخ

این کارت ها با توجه به تاریخ اعتبار کوتاه مدت و نیز با توجه به مجازی بودن ، برای برخی از پرداخت ها پذیرفته نمی شوند . پرداخت هایی که با کارت های مستر مجازی انجام نمی شوند عبارت اند از :
- پرداخت های آفلاین
- پرداخت های تکرارشونده یا آبونمان (Recurring Payments)
-آیتیونز آمریکا _ پرداخت های Apple و facebook ( از نوع تکرارشونده هستند)
-گوگل ادواردز (از نوع تکرارشونده است)- Google Adwords
- کلیه سایت های شرط بندی و غیراخلاقی (Gambling and Adult Sites)

پاسخ

انجام سفارش کارت مجازی کلیه روزهای سال برای مشتریان تایید هویت شده به صورت آنی و سیستمی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.
فرآیند تایید هویت برای مشتریان جدید در تمامی روزهای سال از 9 صبح تا 12 شب (حداکثر طی 1 ساعت) و از ساعت 12 شب تا 9 صبح در اولین ساعات کاری انجام می شود.

پاسخ

در صورتی که شما از کارت خود استفاده ای ندارید و یا کارت در حال منقضی شدن است شما می توانید با مراجعه به بخش نقد کردن مانده کارت در سایت ، سفارش ثبت کرده و بخشی از مبلغ موجود در کارت خود را (با کسر کارمزد) دریافت نمایید.

پاسخ

بله ، بعد از گذشتن تاریخ انقضای کارت در پنل اینترنتی کارت روبروی کارت گزینه More وجود دارد، وقتی روی آن کلیک می نمایید یک گزینه ی جدید برای شما اکتیو می شود با عنوان Request breakage ، شما با انتخاب این گزینه در خواست صدور کارت جدید را می دهید ، سپس با کسر 5 الی 10 دلار هزینه ی صدور کارت ، موجودی قبلی شما به یک کارت جدید با اطلاعات کارت جدید منتقل می شود، توجه نمایید کارت جدید به صورت مضرب 5 صادر می شود و رو به پایین رند می شود، مثلا اگر کارت شما 77.23 دلار موجودی داشته است، کارت جدید با موجودی 70 دلار صادر می شود. ولی در صورتی که کارت شما مبلغ 60 دلار موجودی داشته باشد، کارتی با موجودی 55 دلار برای شما صادر می شود.

پاسخ

در پنل اینترنت بانک هر فرد تنها 5 مستر کارت با موجودی بالای 5 دلار می تواند ثبت شود ، اگر در پنل شما 5 مستر کارت با مبالغ بالای 5 دلار وجود داشته باشد کارت بعدی شما در قسمت Cards قرار نمی گیرد و در قسمت Active Vouchers می ماند تا زمانی که یکی از کارت های شما موجودی اش کاهش یافته و به زیر 5 دلار برسد ، در این زمان کارت جدید نیز به قسمت Cards منتقل می شود . به عبارتی شما برای سفارش مستر کارت محدودیت تعداد ندارید اما از این تعداد فقط 5 کارت شما می تواند موجدی بالای 5 دلار داشته باشد

پاسخ

خیر از آنجایی که این کارت ها نوعی کارت پیش پرداخت (Prepaid) بوده و به حساب بانکی پشتیبانی وصل نمی باشند، امکان واریز پول و یا جابجایی وجه بین بانکی را ندارند.

پاسخ

شما می توانید از "مدیریت کارت صاحبان مستر کارت" وارد شده و اطلاعات کارت ، موجودی کارت و نیز جزییات تراکنش های انجام گرفته توسط کارت خود را به صورت لحظه ای چک نمایید.
لازم به ذکر است در پنل شما، پرداخت ها ابتدا در قسمت پردازش نشده (Pending Transactions) قرار می گیرند و پس از تأیید، به بخش پرداخت های پردازش شده ( Posted Transactions) منتقل می گردند. تمامی پرداخت های ناموفق شما نیز با ذکر دلیل انجام نشدن پرداخت در قسمت Decline ثبت می شود .

پاسخ

بله، ارز پایه ی کارت های مستر مجازی دلار امریکا است اما تراکنش های انجام شده به ارزهای غیردلار آمریکا، با توجه به نرخ تبدیل روز بانک اماراتی به دلار آمریکا تبدیل شده و انجام می شود. طبق آنچه توسط صادر کننده اعلام شده است، این کارمزد 2.5 درصد است. که مقدار دقیق آن در لحظه ی انجام تراکنش با توجه به تجربیات قبلی می تواند تا 5 درصد بالاتر باشد.
بنابر این توصیه می شود، در صورتی که قصد دارید یک پرداخت مشخص با ارز هایی غیر از دلار آمریکا انجام دهید و برای آن کارت تهیه می کنید، با مراجعه به یک "سایت رسمی تبدیل نرخ ارز" میزان دلار مورد نظر خود را مشخص و به آن 5 درصد اضافه کنید و سپس اقدام به تهیه کارت نمایید.

پاسخ

بله ، کارت های مستر مجازی برگشت پذیر هستند و در صورتی که خرید شما به هر دلیلی کنسل شود و یا به هر دلیل دیگر قرار بر برگشتن وجه خاصی به کارت شما باشد ، معمولا این پروسه طی دو هفته کاری انجام می شود .

پاسخ

بله. در این حالت لازم است که شما بیلینگ آدرس خود را مطابق با کشور صادر کننده که اردن است انتخاب کنید. بعنوان مثال می توانید از آدرس زیر استفاده کنید: P.O.Box 852361, Amman 11175, Jordan
برای سایت های مشابه نیز، در صورتی که پرداخت تکرار شونده (Recurring Payment) نباشد، به همین صورت است.

پاسخ

بله. کارت شما صادر شده توسط کاپیتال بانک کشور اردن می باشد.
در هنگام انجام پرداخت اینترنتی لازم است که بیلینگ شما، آدرسی خارج از ایران باشد. پیشنهاد می شود از آدرس زیر استفاده کنید:

852361, Amman 11175, Jordan
در صورتی که سایتی که پرداخت خود را در آن انجام می دهد، از شما آدرس دیگری بخواهد، نمونه ی آدرس های دیگر برای کشور های امارات و یا آمریکا برای انجام پرداخت ها بدین صورت است:
Country: Unaited Arab Emirates
Address Line 1: sheikh Zayed Rd
Address Line 2
City: Dubai
State/Province: AE
ZIP/Postal Code: 2023

Country: United States
Address Line 1: 5844 South Oak Street
Address Line 2
City: Chicago
State/Province: Illinois
ZIP/Postal Code: 60667

مستر کارت با نام

پاسخ

مستر کارت های موجود در محصولات آسان کارت از نوع کارت های پیش پرداخت(Pre-paid) بوده و به حساب بانکی متصل نمی باشند. در این نوع از کارت ها شما مي توانيد پولي را كه بر روي آن شارژ کرده اید مصرف نماييد. کارت ها در دو دسته اصلی کارت های مجازی و فیزیکی (قابل شارژ/ با نام و کارت های یک بارشارژ/کارت های هدیه) هستند. این کارت ها دارای پنل کاربری آنلاین و لحظه ای می باشند و نیز امکان شارژ لحظه ای آنها توسط آسان شارژ در هر ساعت شبانه روز و هر کجای دنیا وجود دارد. همچنین شما مي توانيد از كارت های فیزیکی مستر در تمامی خريدهای فروشگاهی(P.O.S) در خارج از کشور، برداشت وجه نقد از دستگاه های ATM و همچنین وب سایت های پرداخت آنلاین که به درگاه Master وصل باشند استفاده نمایید.

کارت های تراول ایزی

پاسخ

كارت های TravelEZ نوعی ویزاکارت هستند که از نوع کارت های پیش پرداخت(Pre-paid) بوده و به حساب بانکی وصل نمی باشند. در این نوع از کارت ها شما مي توانيد پولي را كه بر روي آن ذخيره كرده ايد خرج نماييد. کارت ها در دو دسته اصلی کارت های قابل شارژ و کارت های هدیه هستند. ( در حال حاضر امکان صدور هیچ کدام از این محصولات در ایران وجود ندارد) شما مي توانيد از كارت های تراول ایزی در تمامی خريدهای فروشگاهی(P.O.S) در خارج از کشور، برداشت وجه نقد از دستگاه های ATM و همچنین وب سایت های پرداخت آنلاین که به درگاه Visa وصل باشند استفاده نمایید.

پاسخ

كارت های تراول ایزی داراي لوگوي VISA است، بنابراين هر کجا كه كارت هاي نقدي ویزا پذيرفته شوند، مي توانيد از آن استفاده كنيد، کارت های هدیه ویزا کارت قابلیت پرداخت با دستگاه (P.O.S) در فروشگاه های خارج از کشور و وبسایت های خريد آنلاين که به درگاه VISA متصل باشند را دارند. کارت های با نام علاوه بر موارد فوق امکان دریافت وجه از دستگاه های خود پرداز (ATM) متصل به VISA در خارج از کشور را نیز دارد.

پاسخ

کارت های تراول ایزی توسط موسسه مالی اعتباری ماجد ال فوتیم(Majid Al Futtaim) امارات متحده عربی صادر و پشتیبانی می شود.

پاسخ

خير،‌ كارت های تراول ایزی نوعی ویزا كارت پيش پرداخت (Prepaid) می باشند. شما می توانید کارت را شارژ کرده و از مبلغ ذخيره شده بر روي كارت خرج كنيد. این کارت ها به حساب بانکی متصل نبوده و طبیعتاً SWIFT Code نیز ندارند. لازم به ذکر است که کارت های مذکور به انواع کارت های قابل شارژ مجدد و کارت های هدیه یکبار شارژ تقسیم می شوند.

پاسخ

کارت های با نام (Premium)، تا زمان فرا رسيدن انقضاي ذكر شده بر روي كارت يا اتمام سقف موجودی سالیانه كارت قابل استفاده می باشند. کارت های هدیه، از زمان رجیستر کردن و یا شارژ کردن کارت، یکسال اعتبار دارند. کارت های بی نام (Standard)، از اولین شارژ خود یکسال فرصت استفاده دارند و یا تا زمان اتمام سقف سالیانه کارت قابل استفاده می باشند.
لازم به ذکر است که در حال حاضر امکان تمدید کارت و شارژ مجدد کارت های بانام و استاندارد برای ایرانیان وجود ندارد .

پاسخ

شما می توانید از "پنل امن کاربری مدیریت شارژ و کارت" وارد شده و موجودی کارت و نیز جزییات تراکنش های انجام گرفته توسط کارت خود را به صورت لحظه ای چک نمایید. همچنين مي توانيد از طريق تماس با مركز پشتيباني دبی به شماره 00971600547774 از موجودي كارت خود مطلع شويد. لازم به ذکر است در پنل موجودی شما، پرداخت ها ابتدا در قسمت پردازش نشده (Pending Transactions) قرار می گیرند و پس از تأیید، به بخش پرداخت های پردازش شده ( Posted Transactions) منتقل می گردند.

کارت های با نام( پریمیوم) و کارت های بی نام (استاندارد)

پاسخ

متاسفانه از ابتدای سال 2017 ، امکان صدور کارت های با نام و کارت های استاندارد برای ایرانیان وجود ندارد .

پاسخ

براي گرفتن وجه نقد از ATM، كارت خود را وارد دستگاه خودپرداز (ATM) كرده و رمز (PIN) خود را كه در بسته شما قرار گرفته است، وارد نماييد. گزينه مناسب را براي دريافت وجه انتخاب كرده و مبلغ مورد نظر را وارد نماييد. سپس وجه نقد خود،‌ كارت،‌ و رسيد را براي پيگيري ميزان موجودي كارت خود برداريد. شما می توانید از خودپرداز های دارای لوگوی ویزا در اقصی نقاط جهان وجه نقد دریافت نمایید. اگرچه این مورد بستگی به کشور و دستگاه خودپرداز مورد استفاده دارد. كارمزد ويزا براي برداشت هاي نقدي از دستگاه هاي خودپرداز بين المللي 3.5 دلار مي باشد . ممکن است بانك هاي مختلف بنا به قوانين خود در ازاي ارائه خدمات مبلغ كارمزد جداگانه اي به هنگام ارائه پول نقد دريافت كنند. بر همين اساس میزان کارمزد و سقف برداشت پول در بانك هاي مختلف متفاوت مي باشد.

پاسخ

كارت TravelEZ خود را هنگام پس دادن ارائه نماييد. اگر قوانين پس گرفتن فروشنده اجازه بدهد، فروشنده مبلغ خريد را به كارت شما بازخواهد گرداند. همواره به يادداشته باشيد كه رسيدهاي خريد و كارتتان را حتي زماني كه موجودي آن تمام شده است نگهداري كنيد، چرا كه ممكن است بخواهيد كالايي را پس بدهيد. هنگام پس دادن كالايي كه آنلاين خريداري شده است، شماره كارت خود را جهت انجام فرآيند ارجاع در دسترس داشته باشید.

کارت هدیه تراول ایزی

پاسخ

کارت هدیه تراول ایزی، نوعی ویزا کارت پیش پرداخت (Pre-paid) است .از 100 الی 1000 دلار آمریکا قابلیت شارژ دارد، تنها یکبار شارژ می شود و از تاریخ رجیستر و یا شارژ، یکسال اعتبار دارند. این کارت ها قابلیت پرداخت با دستگاه (P.O.S) در فروشگاه های خارج از کشور و وبسایت های خريد آنلاين که به درگاه VISA متصل باشند را دارند. این کارت ها در ححال حاضر در ایران موجود نمی باشند .

پاسخ

در حال حاضر، محدودیتی برای تعداد خرید کارت های هدیه وجود ندارد.

پاسخ

اعتبار یکساله کارت های هدیه تراول ایزی، از تاریخ لود کردن شارژ بر روی کارت و یا رجیستر کردن آن روی پنل مدیریت کارت و شارژ شروع می شود. بنابراین دو شاخص مذکور به عنوان تاریخ شروع اعتبار می باشد و بعد از اتمام بازه یکساله، کارت منقضی می گردد.

پاسخ

پیشنهاد اول ما اینست که موجودی کارت را خودتان و یا اطرافینانتان استفاده نمایید. در صورتی که نتوانید استفاده کنید، قبل از منقضی شدن کارت آسان کارت مبلغ کارت شما را بعد از کسر 10% موجودی دلاری(به عنوان کارمزد )، به قیمت دلار روز بازار و به صورت ریالی به کارت شما واریز می کند. برای این کار می توانید به صفحه ی " نقد کردن مانده کارت " مراجعه کنید. اما بعد از منقضی شدن کارت ها برگشت وجه از جانب ما امکان پذیر نمی باشد و باید با امارات تماس گرفته و امکان برگشتن وجه را جویا شوید . ( شماره تماس پشتیبانی تراول ایزی 0097160054777400)

راهنمایی

پاسخ

پیشنهاد می شود مراحل زیر را بررسی کنید: 1- ابتدا پنل اینترنت بانک خود را با ورود به قسمت "مدیریت شارژ و کارت" بررسی فرمائید. پس از ورود به پنل به قسمت More و سپس Transaction مراجعه فرمایید. در صورتی که سعی شده باشد مبلغی از کارت کسر شود، این موضوع در تراکنش های قسمت Pending و یا Declined مشاهده می شود. بعنوان مثال در صورتی که شما عدد سه رقمی cvv2 را اشتباه وارد کرده باشید، پیغام Bad CVV را مشاهده می کنید. 2- در صورتی که هیچ تلاشی برای برداشت از کارت نشده باشد، احتمالا به دلیل استفاده از آی پی ایران است. متاسفانه بسیاری از سایتها بدلیل تحریم های موجود به آی پی کشور ایران خدمات نمی دهند، برای برطرف کردن این مشکل می توانید با نرم افزار های تغییر آی پی، از آدرس آی پی کشور دیگری استفاده نمایید. 3- توصیه می شود آدرس بیلینگ(Billing Address) کارت خود را که در قسمت More سپس Personalize Card وارد می کنید، بر اساس آی پی همان کشور که با آن خرید می کنید تعیین نمایید. در قسمت Personalize Card حتماً ایمیل و تلفن واقعی خود را وارد کنید تا فروشنده یا بانک امکان تماس یا تایید هویت شما را داشته باشند. برخی از سایتها، کشور صادر کننده ی کارت را شناسایی می کنند. کارتهای تراول ایزی صادره کشور امارات هستند و برای موارد این چنینی، از آدرس Billing کشور امارات استفاده کنید. در هر صورت یکی از دلایل Decline شدن خرید استفاده از بیلینگ آدرس ایران در هنگام خرید است. در اکثر مواقع با رعایت موارد فوق، خرید شما به راحتی انجام می شود، در صورتی که هنوز مشکل داشتید می توانید با شماره تلفن پیشتیبانی صادر کننده ی درج شده پشت کارت (971600547774+) تماس بگیرید تا راهنمایی بیشتری انجام شود. Call Center به سه زبان عربی، انگلیسی و فارسی پاسخگوی شما می باشد.

پاسخ

شما براي انجام خريدهاي بيشتر از موجودي كارتتان،‌ بايد از يك روش پرداخت دوم مانند: پول نقد، چك، يا كارت اعتباري براي پوشش تفاوت مبلغ استفاده نماييد. شما بايد به هنگام خريد، از قبل به صندوقدار بگوييد كه چه مبلغي را از كارت TravelEZ كم كرده و چه مبلغي را به روش دوم پرداخت خواهيد كرد. در نظر داشته باشید که همه فروشندگان تراكنش هاي تقسيم شده را انجام نمی دهند و حتما بایستی قبل از خرید و نحوه پرداخت وجه، صندوقدار را مطلع سازید.

پاسخ

برخي از تراكنش ها به شكلي متفاوت صورت مي گيرند، بنابراين لطفاً موارد زير را به خاطر داشته باشيد: • پمپ بنزين ها – پرداخت هاي پمپ ممكن است احياناً منجر به انسداد مبلغي بيشتر از موجودي كارت شما شود. بنابراين بهتر است به جاي آن، مبلغ را به متصدي پمپ پرداخت نماييد و رسيد را امضا نماييد. • رستوران ها – رستوران ها ممكن است قبل از دريافت مبلغ، موجودي كارت شما را چك كنند. بنابراين از اينكه به اندازه پوشش دادن مبالغ سرويس يا انعام، وجه در اختيار داريد مطمئن شويد. • هتل ها – هتل ها ممكن است مبلغ برآورد شده از صورتحساب شما را "مسدود" كنند،‌ كه باعث عدم دسترسي به آن مبلغ براي خريدهاي ديگر خواهد شد. پس از تحويل اتاق، ممكن است رفع انسداد چند روز (تا یکماه) به طول بيانجامد. • كرايه خودرو (Car Rent) – شما مي توانيد از كارت خود براي پرداخت نهايي صورتحساب كرايه خودرو استفاده نماييد،‌ ولي براي رزرو خودروي كرايه اي ممكن است كارت اعتباري لازم باشد. • پس دادن خريدها – سياست پس گرفتن فروشگاه ها ممكن است متفاوت باشد. بسته به فروشگاه مورد نظر، ممكن است مبلغ براي شما به شكل بازگشت اعتبار به كارت، بازپرداخت نقدي و يا حتي اعتبار فروشگاهي بازگردانده شود. بازگشت مبلغ به حساب شما ممكن است تا يك ماه زمان نياز داشته باشد تا قابل برداشت شود. • پرداخت صورتحساب ها – شما تقريباً مي توانيد از كارت خود براي پرداخت هر نوع صورتحساب تك استفاده نماييد. لازم به ذکر است پرداخت صورت حساب های دوره ای (Subscription) تنها با کارت های با قابلیت شارژ مجدد تراول ایزی امکان پذیر است؛ کارت های هدیه چنین امکانی را ندارند. .

پاسخ

به هنگام پس دادن کالا، كارت خود را به فروشنده ارائه نماييد. اگر قوانين پس گرفتن فروشنده اجازه بدهد، فروشنده مبلغ خريد را به كارت شما بازخواهد گرداند. همواره به ياد داشته باشيد كه رسيدهاي خريد و كارتتان را حتي زماني كه موجودي آن تمام شده است نگهداري كنيد، چرا كه ممكن است بخواهيد كالايي را پس بدهيد. هنگام پس دادن كالايي كه آنلاين خريداري شده است، رسید و كارت خود را جهت انجام فرآيند ارجاع در دسترس داشته باشید.

پاسخ

مجموعه آسان کارت عاملیت فروش کارت های تراول ایزی در ایران بوده و به اطلاعات کارت ها و تراکنش های مشتریان دسترسی ندارد. از این رو امکان پیگیری مشکلات احتمالی پیش آمده با پشتیبانی تراول ایزی در دوبی می باشد. علی رغم این موضوع، مجموعه آسان کارت صرفا جهت رضایت بیشتر مشتریان، در مواردی که امکان راهنمایی و رفع مشکل وجود داشته باشد، تمام تلاش خود را می کند که پاسخگوی مشتریان بوده و بدون ارجاع ایشان به پشتیبانی امارات مشکلات را مرتفع کند.

پاسخ

در پرداخت های بین الملل، بخاطر امکان ایجاد سیستم پرداخت یکپارچه و تسریع پرداخت ها، کارت های اعتباری فاقد رمز جداگانه( مشابه کارت های بانکی ایران) می باشند. علاوه بر این پرداخت های بین المللی امکان رهگیری و عودت وجه دارند بنابراین نحوه حفظ امنیت پرداخت از روش های دیگری تأمین می گردد.

پاسخ

هزینه ارسال سفارش اعم از پیک و ارسال پستی بر عهده مشتری می باشد. در حالت ارسال با پیک، هزینه به هنگام تحویل کارت و توسط مشتری پرداخت می شود. در حالت ارسال پستی، هزینه ارسال بر روی مبلغ پرداختی هنگام خرید اضافه می شود.

خدمات پرداخت آنلاین ارزی

پاسخ

مجموعه آسان کارت در حالت کلی تمامی پرداخت های متداول را که منع قانونی نداشته باشد را انجام می دهد. شما می توانید با مراجعه به صفحه "خدمات پرداخت آنلاین ارزی" اطلاعات کاملی دریافت نمایید. در صورت نیاز به توضیحات بیشتر و بررسی پرداخت خاص، می توانید از "طریق ایمیل و یا تماس تلفنی" با مجموعه آسان کارت در ارتباط باشید.

پاسخ

شما می توانید سفارشتان را در هر ساعتی از شبانه روز ثبت کنید و پرداخت ها کل روزهای سال (بدون تعطیلی) از ساعت 9 تا 17 انجام می شود.

پاسخ

کارمزد دریافتی برای پرداخت دلاری شما، 5 درصد بر مبنای محاسبه نرخ اعلامی دلار توسط کانون صرافان است. و برای پرداخت غیر دلاری 8 درصد می باشد. نحوه محاسبه با ذکر نمونه در صفحه ی "خدمات پرداخت آنلاین ارزی" قابل مشاهده می باشد.

پاسخ

ارز پایه کارتهای ما دلار آمریکاست و در هنگام انجام پرداخت های غیر دلاری، صادر کننده کارت، نرخ تبدیل ارز را به مبلغ پرداختی اضافه می کند. بعنوان مثال اگر شما یک خرید 100 دلاری داشته باشید، دقیقاً مبلغ 100 دلار از کارت شما کسر می شود ولی اگر شما یک پرداخت 100 یورویی داشته باشید و نرخ جهانی تبدیل اسکناس دلار به یورو 1.2 باشد، مبلغ کسر شده از کارت 120 دلار نیست، بلکه با توجه به نرخ تبدیل ارز و تجربه کسب شده عددی حدود 124.8 دلار در هنگام تراکنش از کارت کسر می گردد.

پاسخ

در مواردی که پرداخت با ویزا کارت های هدیه امکان پذیر نمی باشد. یا خرید شما بیشتر از 1000 دلار است و امکان سفر به دبی(جهت تهیه کارت با نام) را ندارید، می توانید از خدمات پرداخت ما کمک بگیرید. همچنین در مواردی که پرداخت فقط با پیپال(PayPal) انجام می شود و شما آشنایی قبلی با پیپال ندارید، برای جلوگیری از بروز مشکل می توانید پرداخت خود را به ما بسپارید. و یا در حالت کلی آشنایی لازم با نحوه پرداخت ارزی ندارید و می خواهید پرداختتان توسط ما انجام گیرد، مجموعه آسان کارت می تواند پرداخت شما را در اسرع وقت انجام دهد. .