اخبار و اطلاعیه های سایت
در این قسمت، می توانید اخبار و اطلاعیه های سایت را مشاهده می نمایید.
عدم صدور کارت های هدیه تراول ایزی
پیرو تصمیم تراول ایزی مبنی بر پایان دادن به پروژه کارت های پیش پرداخت، کارت های هدیه این شرکت قابل تهیه و شارژ نیستند.
لطفاً نمایندگان محترم فروش نسبت به عودت کارت های خام اقدام فرمایند.
بدیهی است کارتهایی که پیش از این در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است، تا پایان دوره ی اعتبار فعال بوده و قابل استفاده هستند.
امیدواریم بتوانیم در اسرع وقت کارت های پیش پرداخت مستر را به کاربران گرامی ارائه کنیم.

ثبت شده در تاریخ : 1395/10/15 08:18
پیگیری اختلال در ارائه کارت های پریمیوم تراول ایزی
به اطلاع می رساند در راستای پیگیری های مستمر آسان کارت در مورد کارت های با نام تراول ایزی، آن دسته از ‏دوستانی که کارتشان به مشکل خورده است می توانند از روز سه شنبه این هفته با پشتیبانی تراول ایزی در امارات ‏به آدرس ‏[email protected] ‎ارتباط برقرار کرده و درخواست فعال شدن کارت خود را ارائه نمایند و پس از ‏انجام پروسه ی مربوطه و ارائه ی مدارک هویتی خود به پشتیبانی تراول ایزی، کارت ها فعال خواهند شد‎. این کارت ها امکان شارژ مجدد نخواهند داشت ولی امکان استفاده از موجودی داخل آنها فراهم می گردد‎. 
آن دسته از مشتریانی هم که ثبت نام کارت انجام داده اند ولی هنوز کارت خود را از شعب صرافی الفردان در دبی ‏دریافت نکرده اند، لطفا روی ایمیل آسان کارت به ما اطلاع دهند تا هماهنگی های لازم با آن ها نیز صورت پذیرد‎.‎
 

ثبت شده در تاریخ : 1395/09/20 13:00
عدم امکان شارژ کارتهای با نام تراول ایزی
به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، تا اطلاع ثانوی شارژ کارتهای بانام (قابل شارژ) تراول ایزی، میسر نیست. توضیحات بیشتر از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است مستر کارت ها بصورت آنی و کارتهای هدیه ویزا طبق روال قبل تحویل می شود.
 

ثبت شده در تاریخ : 1395/09/09 11:51
آخرین تغییرات در کارت های تراول ایزی ویزا

پیرو تغییرات ویزاکارت های تراول ایزی،

متاسفانه امکان ثبت نام کارتهای تحویل امارات برای هموطنان ایرانی امکان پذیر نیست. این در حالی است که پیرو مذاکرات انجام شده با مستر کارت، کارتهای مستر کارت پیش پرداخت و قابل شارژ از ابتدای سال 2017 امکان پذیر خواهد بود.

همچنین شارژ ویزا کارتهای با نام تراول ایزی، بصورت ووچر و همانند قبل نبوده ، بلکه با اعمال برخی محدودیت ها در امارات قابل انجام است.

کارتهای هدیه سبز رنگ همچنان در همان روز کاری قابل صدور و تحویل است.

محدودیت های بوجود آمده برای ویزا کارت ها در حالی است که خوشبختانه مستر کارت مجازی همچنان بصورت آنی صادر می شود و دیگر محصولات پیش پرداخت ارزی مستر کارت، طی روزهای آتی در اختیار کاربران عزیز قرار خواهد گرفت.


ثبت شده در تاریخ : 1395/08/19 09:54
تاخیر در زمان لود شارژ کارت های پیش پرداخت ویزا
به اطلاع مشتریان گرامی می رساند که از ابتدای ماه نوامبر،
برای صاحبان کارتهای قابل شارژ ویزا 
لود شدن آسان شارژ ها بصورت لحظه ای نبوده و در ساعات اداری امارات و با یک ساعت تاخیر صورت می پذیرد.
در این حالت صدور آسان شارژ (از سمت آسان کارت) همانند قبل و بصورت آنی است ، اما تایید لود شدن که تا پیش از این توسط طرف اماراتی بصورت آنی انجام میشد، با کمی تاخیر و در ساعات اداری انجام می گردد.
لازم به ذکر است، تحویل مستر کارتهای مجازی کما فی السابق بصورت آنی و شبانه روزی خواهد بود.

ثبت شده در تاریخ : 1395/08/08 12:38