اخبار و اطلاعیه های سایت
در این قسمت، می توانید اخبار و اطلاعیه های سایت را مشاهده می نمایید.
ارائه ی مستر کارت های قابل شارژ آسان کارت

به اطلاع مشتریان گرامی آسان کارت می رساند، مستر کارت های قابل شارژ آسان کارت با امکاناتی بیش از ویزا کارت های قبلی آماده شده واز اوایل ماه مارس 2017 به دو صورت تحویل دبی و ایران، تحویل شما کاربران گرامی خواهد شد.


ثبت شده در تاریخ : 1395/11/25 06:33
انجام خدمات جانبی
خدمت مشتریان عزیز می رساند، رسالت اصلی آسان کارت، ارائه ی کارت به مشتریان گرامی است تا بتوانند پرداخت های بین المللی خود را با کارت خودشان انجام دهند، لیکن در صورت وجود هر گونه محدودیت، بخش خدمات پرداخت آنلاین ارزی آسان کارت، پرداختهای شما را با کارمزدهای زیر انجام می دهد:
 
* پرداخت با کارت های ویزا و مستر برای مبالغ زیر 100 دلار- 5 دلار ثابت
* پرداخت با کارت های ویزا و مستر برای مبالغ 100 دلار و بیشتر - 5% مبلغ پرداخت
 
پرداخت های شما توسط تیم پرداخت آسان بررسی شده و از طریق مسترکارت، ویزا کارت و همچنین ‏حساب پی پال حداکثر در طول سه ساعت انجام می گردد. ‏جهت دسترسی به صفحه ثبت سفارش می توانید از لینک زیر اقدام نمایید:
 

ثبت شده در تاریخ : 1395/11/04 09:00
عدم صدور کارت های هدیه تراول ایزی
پیرو تصمیم تراول ایزی مبنی بر پایان دادن به پروژه کارت های پیش پرداخت، کارت های هدیه این شرکت قابل تهیه و شارژ نیستند.
لطفاً نمایندگان محترم فروش نسبت به عودت کارت های خام اقدام فرمایند.
بدیهی است کارتهایی که پیش از این در اختیار کاربران محترم قرار گرفته است، تا پایان دوره ی اعتبار فعال بوده و قابل استفاده هستند.
امیدواریم بتوانیم در اسرع وقت کارت های پیش پرداخت مستر را به کاربران گرامی ارائه کنیم.

ثبت شده در تاریخ : 1395/10/15 08:18
پیگیری اختلال در ارائه کارت های پریمیوم تراول ایزی
به اطلاع می رساند در راستای پیگیری های مستمر آسان کارت در مورد کارت های با نام تراول ایزی، آن دسته از ‏دوستانی که کارتشان به مشکل خورده است می توانند از روز سه شنبه این هفته با پشتیبانی تراول ایزی در امارات ‏به آدرس ‏support@travelezcard.com ‎ارتباط برقرار کرده و درخواست فعال شدن کارت خود را ارائه نمایند و پس از ‏انجام پروسه ی مربوطه و ارائه ی مدارک هویتی خود به پشتیبانی تراول ایزی، کارت ها فعال خواهند شد‎. این کارت ها امکان شارژ مجدد نخواهند داشت ولی امکان استفاده از موجودی داخل آنها فراهم می گردد‎. 
آن دسته از مشتریانی هم که ثبت نام کارت انجام داده اند ولی هنوز کارت خود را از شعب صرافی الفردان در دبی ‏دریافت نکرده اند، لطفا روی ایمیل آسان کارت به ما اطلاع دهند تا هماهنگی های لازم با آن ها نیز صورت پذیرد‎.‎
 

ثبت شده در تاریخ : 1395/09/20 13:00
عدم امکان شارژ کارتهای با نام تراول ایزی
به اطلاع مشتریان گرامی می رساند، تا اطلاع ثانوی شارژ کارتهای بانام (قابل شارژ) تراول ایزی، میسر نیست. توضیحات بیشتر از همین طریق اطلاع رسانی خواهد شد. لازم به ذکر است مستر کارت ها بصورت آنی و کارتهای هدیه ویزا طبق روال قبل تحویل می شود.
 

ثبت شده در تاریخ : 1395/09/09 11:51