ویزا کارت هدیه تراول ایزی - TraveEZ VisaCard

ویزا کارت هدیه تراول ایزی که طی سالهای گذشته یکی از محبوب ترین روش ها برای انجام پرداخت های ارزی هموطنان ما بوده است، بصورت فیزیکی در اختیار شما قرار می گیرد، از این رو هم وسیله ای مناسب برای انجام پرداخت های آنلاین ارزی و هم جایگزینی مناسب برای حمل پول نقد در سفرهای خارجی است.

برخی از سوالات متداول در مورد این کارتها به شرح زیر است. در صورتی که پاسخ خود را در زیر نیافتید ممکن است در منوی آموزش سایت پاسخ سوال خود را بیابید. همچنین شما همیشه می توانید از بخش تماس با ما سایت، از طریق ایمیل یا تلفن با ما در ارتباط باشید. همکاران ما با کمال اشتیاق آماده ی پاسخگویی به سوالات شما هستند.

- ویزا کارت هدیه چه نوع کارتی است و چه قابلیت هایی دارد؟
کارت هدیه تراول ایزی، نوعی ویزا کارت پیش پرداخت (Pre-paid) است و در ایران تحویل داده می شود. از 10 الی 1000 دلار آمریکا قابلیت شارژ دارد، تنها یکبار شارژ می شود و از تاریخ رجیستر و یا شارژ، یکسال اعتبار دارند. این کارت ها قابلیت پرداخت با دستگاه (P.O.S) در فروشگاه های خارج از کشور و وبسایت های خريد آنلاين که به درگاه VISA متصل باشند را دارند.

- هر فرد چه تعداد کارت هدیه ویزا کارت می تواند خریداری کند؟
در حال حاضر، محدودیتی برای تعداد خرید کارت های هدیه وجود ندارد و شما می توانید به تعداد دلخواه کارت هدیه را در ایران خریداری کرده و دریافت نمائید.

- آیا ویزا کارت های هدیه تراول ایزی به نام شخص صادر می شوند؟
بله. این کارتها توسط خود شما و در پنل اینترنت بانک آن شخصی سازی می شوند. بسیاری از نمایندگان فروش کارت جهت سهولت کاربران و جلوگیری از اشتباه کارتها را به نام مشتری ثبت کرده و سپس به آنها تحویل می دهند و در ازای این خدمت وجهی را دریافت می کنند. در آسان کارت این مهم برعهده ی خود مشتری گذاشته شده است. همچنین راهنمای تصویری آن نیز در بخش آموزش سایت قرار دارد.

- آیا امکان مشاهده ی موجودی و تراکنش های ویزا کارت های هدیه تراول ایزی وجود دارد ؟
بله. شما با اینترنت بانک این کارتها می توانید بصورت یکپارچه علاوه بر رجیستر کردن کارت به نام خودتان، موجودی و تراکنش های خود را بصورت آنلاین و لحظه ای مشاهده کنید.

- آیا مشاهده ی موجودی و تراکنش های ویزا کارت های هدیه تراول ایزی هزینه دارد؟
خیر. اینترنت بانک کارهای هدیه تراول ایزی خدماتی است که بصورت کاملا رایگان ارائه می شود و توسط خود شما قابل دسترس است و در صورتی که هر یک از نمایندگان فروش بابت این خدمات از شما وجهی دریافت می کنند، لطفاً آنرا از طریق ایمیلی که در بخش تماس با ما سایت آسان کارت ذکر شده است، به ما اطلاع دهید.

- تفاوت ویزا کارت هدیه با انواع دیگر کارتها چیست ؟
شما می توانید با مراجعه به صفحه ی مقایسه کارتهای تراول ایزی ویژگی های عمومی آنها را با هم مقایسه کنید.

- آیا پکیج های کارت هدیه ویزا تراول ایزی ، امکان شارژ مجدد دارند؟
خیر، پکیج های ویزاکارت هدیه با موجودی مد نظر شما، شارژ و صادر می شود و در اختیار شما قرار می گیرد. و امکان شارژ مجدد ندارند. در صورتی که نیاز به کارتهای قابل شارژ دارید می توانید کارتهای دلاری بانام قابل شارژ را تهیه کنید.

- آیا امکان تهیه کارت خام و شارژ آن در سفر خارج از کشور را دارم ؟
بله. شما می توانید با تهیه کارت خام (شارژ نشده- موجودی صفر) به سفر بروید و خطر حمل کارت شارژ شده را کاهش دهید. و پس از رسیدن به مقصد ویزا کارت تراول ایزی خود را شارژ کنید

- من سایتی یا مغازه ای دارم که مشتریانم زیاد در این رابطه به من مراجعه می کنند. آیا امکان بازفروش این کارتها را دارم؟
بله. شما می توانید با مراجعه به این صفحه جهت سفارش تعداد اقدام نمایید. لطفاً پیش از انجام سفارش تعدد کارت با دفتر هماهنگی تلفنی انجام دهید.

- چطور می توانم یک کارت هدیه تراول ایزی را سفارش دهم؟
شما می توانید به یکی از مراکز فروش کارت مراجعه کنید. همچنین آسان کارت جهت رفاه حال مشتریان خود امکان فروش مستقیم کارت به قیمت تک فروشی را در سایت خود نیز فراهم کرده است. برای این منظور می توانید از منوی خدمات آسان کارت به قسمت گیفت کارت ویزا مراجعه و کارت مورد نیاز خود را سفارش دهید.