مستر کارت مجازی ezGyft Virtual

مسترکارت مجازی از نوع پیش پرداخت (Prepaid) بوده و امکان صدور آنی با استفاده از کارت های
شتاب را دارد و شما با داشتن یک مستر کارت مجازی، می توانید انواع پرداخت های اینترنتی خود
را با کمترین مقدار هزینه، انجام دهید.

ویژگی های اصلی کارت:

  • خرید با کارت شتاب از هر کجای دنیا / صدور آنی روی پنل بانکی
  • قابلیت شارژ از 25 تا 500 دلار ( یکبار شارژ و غیر قابل شارژ مجدد )
  • شارژ اولیه این کارت باید مضربی از 5 باشد
  • صدور کارت به صورت مجازی (فاقد کارت فیزیکی/ غیر قابل استفاده روی POS و دستگاه ATM)
  • قابل استفاده برای پرداخت های آنلاین بین المللی با کلیه ارز های رایج دنیا (ارز پایه دلار آمریکا )
  • امکان مشاهده آنلاین، رایگان و لحظه ای موجودی و تراکنش ها در پنل اینترنت بانک
  • قابلیت وریفای شدن توسط پی پال(paypal verified) / قابلیت دریافت ریفاند (Refoundable)
  • مدت اعتبار کارت از تاریخ صدور تا پایان ماه چهارم میلادی بعدی (3 تا 4 ماه)
  • کارت Prepaid مخصوص خرید های اینترنتی (دارای حساب بانکی نیست و بلاک نمی شود)

سوالات متداول

 

مستر کارت های مجازی همان طور که از نامشان مشخص است، فاقد فیزیک کارت بوده و فقط اطلاعات کارت برای مشتری صادر و در پنل اینترنت بانک مخصوص مشتری قابل رؤیت است. این کارت ها به دلیل نداشتن فیزیک، تنها برای خرید و پرداخت های اینترنتی مورد استفاده قرار می گیرند.
برای دسترسی به اطلاعات کامل تر و آشنایی با خصوصیات آنها به اینجا مراجعه کنید.

تاریخ اعتبار کارت های مستر مجازی از زمان ثبت سفارش مشتری آغاز و تا انتهای ماه چهارم میلادی بعدی (سه تا چهار ماه) اعتبار دارد.
به عنوان مثال: اگر کارت روز سوم آپریل و یا 29 آپریل خریداری شود، کارت تا انتهای ماه جولای اعتبار دارد.

این کارت ها با توجه به تاریخ اعتبار کوتاه مدت و نیز با توجه به مجازی بودن، برای برخی از پرداخت ها پذیرفته نمی شوند . پرداخت هایی که با کارت های مستر مجازی انجام نمی-شوند عبارت اند از :
- پرداخت های آفلاین
- پرداخت های تکرارشونده یا آبونمان (Recurring Payments)
- آیتیونز آمریکا، پرداخت های Apple و( از نوع تکرارشونده هستند)
- گوگل ادواردز Google Adwords (از نوع تکرارشونده است)
- کلیه سایت های شرط بندی و غیراخلاقی (Gambling and Adult Sites)

انجام سفارش کارت مجازی کلیه روزهای سال برای مشتریان تایید هویت شده به صورت آنی و سیستمی در 24 ساعت شبانه روز انجام می شود.
فرآیند تایید هویت برای مشتریان جدید در تمامی روزهای سال از 9 صبح تا 12 شب (حداکثر طی 1 ساعت) و از ساعت 12 شب تا 9 صبح در اولین ساعات کاری انجام می-شود.

در صورتی که شما از کارت خود استفاده ای ندارید و یا کارت در حال منقضی شدن است شما می توانید با مراجعه به بخش نقد کردن مانده کارت در سایت، سفارش ثبت کرده و بخشی از مبلغ موجود در کارت خود را (با کسر کارمزد) دریافت نمایید.

بله، بعد از گذشتن تاریخ انقضای کارت در پنل اینترنتی کارت روبروی کارت گزینه More وجود دارد، وقتی روی آن کلیک کنید یک گزینه ی جدید برای شما اکتیو می شود با عنوان Request breakage ، شما با انتخاب این گزینه در خواست صدور کارت جدید را می-دهید، سپس با کسر 5 الی 10 دلار هزینه ی صدور کارت، موجودی قبلی شما به یک کارت جدید با اطلاعات کارت جدید منتقل می شود، توجه نمایید کارت جدید به صورت مضرب 5 صادر می شود و رو به پایین رند می شود، مثلا اگر کارت شما 77.23 دلار موجودی داشته است، کارت جدید با موجودی 70 دلار صادر می شود. ولی در صورتی که کارت شما مبلغ 60 دلار موجودی داشته باشد، کارتی با موجودی 55 دلار برای شما صادر می شود.

در پنل اینترنت بانک هر فرد تنها 5 مستر کارت با موجودی بالای 5 دلار می تواند ثبت شود، اگر در پنل شما 5 مستر کارت با مبالغ بالای 5 دلار وجود داشته باشد کارت بعدی شما در قسمت Cards قرار نمی گیرد و در قسمت Active Vouchers می ماند تا زمانی که یکی از کارت های شما موجودی اش کاهش یافته و به زیر 5 دلار برسد، در این زمان کارت جدید نیز به قسمت Cards منتقل می شود. به عبارتی شما برای سفارش مستر کارت محدودیت تعداد ندارید اما از این تعداد فقط 5 کارت شما می تواند موجدی بالای 5 دلار داشته باشد.

شما می توانید از "مدیریت کارت صاحبان مستر کارت" وارد شده و اطلاعات کارت، موجودی کارت و نیز جزییات تراکنش های انجام گرفته توسط کارت خود را به صورت لحظه ای چک نمایید.
لازم به ذکر است در پنل شما، پرداخت ها ابتدا در قسمت پردازش نشده (Pending Transactions) قرار می گیرند و پس از تأیید، به بخش پرداخت های پردازش شده Posted Transactions) منتقل می گردند. تمامی پرداخت های ناموفق شما نیز با ذکر دلیل انجام نشدن پرداخت در قسمت Decline ثبت می شود .

بله، کارت های مستر مجازی برگشت پذیر هستند و در صورتی که خرید شما به هر دلیلی کنسل شود و یا به هر دلیل دیگر قرار بر برگشتن وجه خاصی به کارت شما باشد، معمولا این پروسه طی دو هفته کاری انجام می شود .

بله. در این حالت لازم است که شما بیلینگ آدرس خود را مطابق با کشور صادر کننده که اردن است انتخاب کنید. بعنوان مثال می توانید از آدرس زیر استفاده کنید:

P.O.Box 852361, Amman 11175, Jordan
برای سایت های مشابه نیز، در صورتی که پرداخت تکرار شونده (Recurring Payment) نباشد، به همین صورت است.

 


مقایسه کارت ها - آسان کارت