خرید هاست و دامنه از GoDaddy

خرید هاست و دامنه از GoDaddy | آسان کارت

خدمات دامین و سرور و امنیت سایت از گو ددی

گوددی Godaddy یکی از بزرگترین وبسایتها ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور و همچنین ثبت دامنه در دنیای وب است که تقریبا تمامی امکانات و نیازهای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را یکجا و هم زمان با کیفت بسیار مناسبی ارائه می دهد.

گوددی Godaddy یکی از  بزرگترین وبسایت ها ارائه دهنده خدمات هاستینگ و سرور و همچنین ثبت دامنه در دنیای وب است  که تقریبا تمامی امکانات و نیازهای راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی و مدیریت یک فروشگاه اینترنتی را یکجا و هم زمان با کیفت بسیار مناسبی ارائه می دهد..

 

لیست خدمات گوددی Godaddy

خدمات ارائه شد در سایت گوددی در حال حاضر در 6 قسمت کلی پیکربندی شده است که در هر کدام از  این قسمتها مشتری از خدمات و قیمت بسیار مناسبی  بهرمند می گردد.

 

خدمات دامنه (Domain)

می توانید در  این قسمت  دامنه  مورد نظر  خود را جستجو نمایید و اقدام به خرید دامنه مورد نظر  خود در  صورت آزاد بودن آن دامنه نمایید.

 

خدمات هاست و سرور ( Server & Hosting)

شما می توانید میزبانی سایت خود را به گوددی بسپارید گوددی یکی از قویترین میزبانها می باشد و ثروت این شرکت 99/95 درصد می باشد و بالا ترین نرخ را در این زمینه را در بین شرکت های  hosting دارا می باشد.

 

خدمات ارسال ایمیل (Email and Office)

شما می توانید از  سرویس های  ارائه شده بری مدیریت ایمیل های دریافتی و ارسالی خود استفاده  نمایید و همچننین ارتباط ایمیل ها با اکانت ماکروسافت 365 و برقراری ارتباط با خدمات این نرم افزار  را میسر می کند و همچنین از  خدمات ایجاد ایمیل با 400 نام مستعار را برای  کارکنان و کارمندان میسر می کند.

 

خدمات طراحی وبسایت و بازاریابی (Websites + Marketing)

شما می توانید از ابزارهای ارائه شده برای ایجاد وبسایت و بهینه کردن وب سایت خود استفاده نمایید و فروشگاه خود را به صورت حرفه ای از  لحاظ اصول و قوانین جستجو و میزبانی برای مشتری طراحی نمایید. همچنین می توانید از پنل مدیریت گوددی برای بررسی وضعیت شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام و نتایج جستجو درگوگل استفاده نمایید و همه چیز برای مدیریت را یکجا داشته باشید.

 

طراحی صفحات وردپرس (WordPress)

در  صورت  بهره گیری از  این خدمت در  گوددی شما می توانید سایت وردپرسی  خود را هر چه بهتر  و سریعتر  با این پلتفرم محبوب ایجاد نمایید و امنیت آن را از طریق گو ددی تامین نماییدو تمام کار هایی که یک مدیر می بایست انجام دهد را  از گو ددی بخواهید .

 

خدمات امنیت وبسایت (Website security)

در  این قسمت شما می توانید از  خدمات امنیتی مربوط به سایت بهره برده و سایت با امنیت بالایی را پیاده سازی نمایید. می توانید سایت خود را به سیستم رمزگزاری SSL مجهز نمایید و امنیت اطلاعات کاربران را در  استفاده از سایت تامین نمایید. با رمز گذاری SSL، داده هایی که روی وبسایت انتقال پیدا می کند، به صورت کدهای امنیتی تغییر پیدا می کند. مشخصه  استفاده از این سیستم امنیتی، اضافه شدن حرف S به HTTP است که نهایتا به صورت HTTPS نشان داده می شود. همچنین از سیستم های  امنیتی گوددی برای بررسی روزنه های تهدید در سایت استفاده نمایید و سیستم را اسکن و روزنه ها را به ساده ترین شکل برطرف نمایید. شما می توانید از با استفاده از  خدمات گوددی در این زمینه از  اطلاعات سایت خود  نسخه پشتیبان تهیه نمایید.

 

نحوه استفاده از  خدمات گو ددی

برای استفاده از  خدمات گوددی نیاز  به ایجاد اکانت در سایت گوددی خواهید داشت دقت نمایید در مراحل ثبت نام از  آدرس خارج از ایران برای ایجاد اکانت استفاده نمایید تا در پرداخت و دریافت خدمات از این سایت به مشکل نخورید. برای پرداخت در سایت گوددی می توانید از کارت ویزا و مستر  و همچنین از  "خدمات پرداخت آسان کارت" برای دسترسی به امکانات این سایت استفاده نمایید.

سوالات متداول:

برای خرید از سایت گوددی می بایست اطلاعات اکانت خود را به همراه توضیحات در مورد نوع خدمات درخواستی و سرویس مد نظر در سایت گو ددی را اعلام نمایید.

پس از ثبت درخواست همکاران بخش پرداخت خرید شما را در بازه 1 تا 3 ساعت کاری انجام خواهند داد.

بلی. شما دامنه مورد نظر خود را اعلام و اطلاعات اکانت خود را ارسال می کنید و همکاران ما در سریعترین زمان دامنه مورد نظر را برای شما خریداری می کنند.