درباره آسان کارت

آسان کارت، کارت پرداخت بین المللی شماست و به شما کمک می کند تا پرداخت های بین المللی آنلاین خود را انجام دهید. پرداخت های خرد و آنلاین بین المللی که بانک ها یا حتی صرافی ها بعضاً امکان اجرایی و معمولاً توجیه اقتصادی برای انجام آن ندارند. پرداخت هایی برای مقاصدی که نه در آن سوی دنیا و نه در داخل کشور ایران منعی برای انجام آن وجود ندارد، اما به دلیل محدودیت های موجود، ابزار انجام آن فراهم نیست. آسان کارت این ابزار را برای کاربران خود فراهم کرده است. ثبت نام آزمون های بین المللی، شرکت در همایش های بین المللی، پرداخت ویزای الکترونیک کشورهای مختلف و ... از این دست هستند.

از سال 1383 که تجربه ی این نوع فعالیت را داریم راه بسیار پر پیچ و خمی را پیموده ایم تا در این نقطه بایستیم. مشارکت و راه اندازی وبسایت های زیادی در رزومه ی کاری موسسان این مجموعه است. از سال 1390 بطور رسمی و حرفه ای با همکاری جمعی از دانشجویان فارغ التحصیلان دانشگاه تهران در محلی که توسط دانشگاه در اختیار این تیم قرار گرفته شده بود، کار را ادامه دادیم. از سال 1391 تا 1398 به همت و پشتیبانی اساتید پا به سن گذاشته ی دانشگاه تهران، متمرکز روی این مقصود شدیم که کاربران ما همانند تمام مردم دنیا، با کارتهای خودشان پرداخت انجام دهند. به هزاران نفر خدمات ارائه دادیم و تمام تلاش خود را برای حفاظت از دارایی و کرامت مشتریان خود انجام دادیم.

امروز آسان کارت متمرکز بر این مهم است که با کمترین هزینه و در سریع ترین زمان ممکن، نیازهای پرداخت بین المللی هموطنان را در سطح خرد و شخصی انجام دهد. امیدواریم که بتوانیم این مهم را به بهترین وجه ممکن انجام دهیم.