درباره آسان کارت

آسان کارت ، امکان صدور و شارژ کارت های پیش پرداخت بین المللی را برای هموطنان عزیز فراهم ساخته است. سهولت ثبت نام و تحویل ویزا کارت و مسترکارت، و ارائه خدمات پشتیبانی به بهترین نحو، مهم ترین هدف این مجموعه است.
آسان کارت در سال 1391 با کوله بار تجربه سال های قبل موسسان شرکت در زمینه های مرتبط، شروع به فعالیت نمود. در طی این چند سال، علی رغم تحریم های موجود، مجموعه آسان کارت توانسته پاسخگوی نیازهای پرداخت ارزی بسیاری از مشتریان خود باشد. به نحوی که در طی 5 سال فعالیت خود، توانسته است رضایت بیش از 10000 مشتری را جلب نموده و تعداد بیش از 50000 کارت هدیه ی ویزا را به فروش برساند. این مجموعه که موفقیت های زیادی در زمینه فروش کارت های اعتباری بین المللی کسب کرده، مزیت های بسیاری دارد از جمله: تجربه بالا؛ سرعت انجام خدمات؛ کارمزد بسیار پایین، در مقایسه با کلیه کارت های اعتباری دیگر که در ایران توزیع شده اند؛ مشتری مداری؛ و مهمتر از همه ایجاد حس اعتماد و اطمینان نزد مشتریان.
مجموعه آسان کارت، کارت های Travel EZ کشور امارات را که این روزها با اقبال گسترده ای توسط کاربران ایرانی روبرو شده است، به عنوان محصول اصلی در اختیار دارد. تراول ایزی یک کارت پیش پرداخت Visa است، که توسط بزرگ ترین موسسه مالی امارات ارائه می گردد و هرکجای دنیا که کارت های Visa پذیرفته شود، قابل استفاده است. همچنین ما کارت های هدیه ویزا، را نیز به هموطنان ارائه می کنیم که مناسب خرید های آنلاین و خرید های حضوری از طریق دستگاه های پوز متصل به Visa می باشند. افزودن پول بر روی کارت Travel EZ بسیار آسان و آنی می باشد. در هر جای دنیا که هستید می توانید از طریق وبسایت آسان کارت ، با کارت شتاب خود اقدام به خرید لحظه ای کارت های آسان شارژ (EZ ChargePak) نمایید.
هم اکنون مجموعه آسان کارت برای راحتی هر چه بیشتر مشتریان، و در مسیر رشد و توسعه خود، خدمات پرداخت های آنلاین ارزی، صدور و تحویل کارت های ویزا و مستر، شارژ آنی کارت های اعتباری، و مشاوره در زمینه پرداخت های ارزی را انجام می دهد. ارائه مسترکارت های جدید با کمترین قیمت و شرایط بسیار عالی در راستای برنامه های سال 1395 آسان کارت می باشد.

مطالب مرتبط


برچسب ها

آسان-کارت  


مقایسه کارت ها - آسان کارت