قیمت تبلیغات در گوگل ادوردز Google Ads

قیمت تبلیغات در گوگل ادوردز Google Ads | آسان کارت

با گسترش کسب و کار های اینترنتی، روز به روز نام برند های مختلفی که از طریق اینترنت کار خود را شروع کرده اند در شهر به گوش می‌رسد. اشخاص بزرگ اقتصادی در میان حرف هایشان هر کدام به نوعی به صنعت تبلیغات معتقد بودند. کمپانی گوگل در میان ایرانیان آنقدر محبوب و معروف است که نیازی به معرفی آن نیست. گوگل همیشه و در همه جا خصوصا در بخش فناوری اطلاعات یکی از پیشگامان بوده. در ایران نیز موتور جستجوی گوگل پربازدیدترین سایت فعلی در میان ایرانیان است.

افرادی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و سئو تبحر دارند می دانند که کسب رتبه اول در میان هزاران سایتی که مقابل کاربران موتورجستجوی گوگل قرار دارد، بسیار دراز مدت و گاها در کلماتی که رقابتی هستند، دشوار می باشد. اما گوگل برای کمک به وبمستران همیشه راهی را پیش پایشان گذاشته است، از جمله این خدمات می توان سرویس هایی همچون سرچ کنسول و گوگل آنالتیکس که جهت بهبود سئو و آنالیز سایت بوجود آمدند را مثال زد. اما رفته رفته سایت های قوی و قدیمی با تجربه زیادی که داشتند اولین جایگاه های جستجو در صفحه اول را از‌آن خود کردند. از طرف دیگر گوگل از این فرصت طلایی استفاده کرد و Google ADwords را راه اندازی کرد تا بتواند با دریافت مبلغ جایگاهی در میان صفحات اصلی و اول جستجو را به اجاره دهد تا سایر کسب و کارهای نوپا نیز از این طریق شانس کسب درآمد و افزایش مشتری داشته باشند.

از آنجایی که گوگل به عنوان پربازدید ترین سایت ایران به شمار آمده، تبلیغ در چنین سرویسی، سکوی پرتابی است که باعث می شود هرچه سریعتر بازار هدف خود را نشانه بگیرید و خدمت خود را در اختیار افرادی که به دنبال آن می گردند عرضه کنید.

SEO_vs_Google_Adwords_optimus-AsanCard

نحوه محاسبه قیمت تبلیغات در گوگل چگونه است؟

شاید فکر کنید اگر بهای بیشتری پرداخت کنید، تبلیغ شما در جایگاه بالاتری قرار می‌گیرد اما در دیجیتال مارکتینگ معیار هایی مثل هدف تبلیغات و میزان رقابتی بودن حوزه تبلیغ نرخ را برایتان آشکار می سازد. سیستم ادوردز به اینگونه عمل می کند که بودجه ای باید تعریف کنید بر اساس عرض مورد نظر خود، برای مثال 1.64 دلار ایالات متحده در روز که معادل $49.86 در ماه است، کمترین حالت ممکن است. حال گوگل اجازه می دهد کلمه کلیدی به تعداد نامحدود اضافه کنید و هر وقت خواستید تبلیغ خود را متوقف یا شروع کنید. حساب تمامی آمار مربوط به تبلیغ نیز در پنل شما موجود است.

ایجاد کمپین تبلیغاتی Google

how_much_does_adwords_cost_adwords_daily_budget_monthly_cap

انتخاب محل آی پی های مورد تبلیغ Google

how_much_does_adwords_cost_geotargeting_local_ppc

تنظیم زمان بندی برای تبلیغ Google

how_much_does_adwords_cost_adwords_ad_scheduling_settings

انتخاب دستگاه های مورد تبلیغ Google

how_much_does_adwords_cost_device_targeting_options

 

با اینکه این نوع تبلیغ در دنیای کسب و کار های اینترنتی یکی از بهترین و پربازده ترین نوع تبلیغات می‌باشد اما یک مشکل بزرگ سر راه شما قرار دارد و آن تحریم کشور ایران از سوی گوگل است. از طرف دیگر توانایی پرداخت ارزی با کارت های بانکی ایران وجود ندارد.

توجه داشته باشید که کارت‌ها صادره از امارات است، در نتیجه اکانت گوگل با آدرس امارات یا آمریکا باید ساخته شده باشد.

تیم آسان کارت در خدمت شما عزیزان است تا با حل این مشکل شما را در  دریافت بهترین خدمات از سایت های محبوبی چون گوگول، آمازون و ... یاری نماید.
خرید مسترکارت هدیه فیزیکی جهت پرداخت هزینه GoogleAds