خرید آسان و ارزان بلیط پرواز خارجی از cheapoair

خرید آسان و ارزان بلیط پرواز خارجی از  cheapoair | آسان کارت

خرید بلیط آنلاین پرواز از چیپو ایر cheapoair

یکی از مهمترین سایت ها در زمینه خرید بلیط و دریافت سرویس های گردشگری، سایت "چیپو ایر" ( Cheapoair.com ) می باشد که شما می توانید در آن از خدماتی نظیر: رزرو بلیط هواپیما، هتل، اجاره ماشین و... بهره مند شوید. سایت  cheapoair با طرحی محیط قابل درک برای مشتری نهایی، سایتی مناسب برای دریافت خدمات مسافرتی  تهیه بلیط خارجی ارزان قیمت می باشد بر همین اساس در نظر گرفتیم تا راهنمای جامع ای در زمینه خرید از سایت cheapoair را ارائه دهیم .
در راهنمای زیر برای نمونه، خرید بلیط رفت و برگشت هواپیما از تهران به رم و بالعکس، برای دو نفر در تاریخ مشخص و کلاس پریمیوم با استفاده از ویزاکارت بیان شده است. شما می توانید از خدمات پرداخت ارزی آسان کارت استفاده نمایید.
برای خرید بلیط هواپیما، شما می توانید در صفحه اول سایت، اطلاعات کلی پرواز را وارد نمایید تا در صفحات بعدی که به شما ارائه می شود، خرید خود را با جزییات بیشتر دنبال کنید. بنابراین در این صفحه با توجه به پیش فرض، اطلاعات وارد شده است.

Airplane1_AsanCard

در صفحه دومی که باز می شود، شما می توانید انتخاب های بیشتری داشته باشید. در ستون سمت چپ صفحه، می توانید: چند سفره بودن، تعداد توقف، طول زمان پرواز، فرودگاه ها و خطوط هواپیمایی را انتخاب نمایید و در بخش اصلی صفحه، نتایج جستجو را مشاهده کنید.

Airplane2_AsanCard

AirPlane3_AsanCard

بر اساس نتایج موجود، ما قصد داریم پرواز مستقیم تهران-رم با یک توقف را از خطوط هوایی قطر انتخاب کنیم. حتما توجه کنید که هزینه ها برای هر خدمت به چه میزان و قیمت نهایی بلیط چه مقدار می باشد. چرا که در اغلب خریدهای بلیط هواپیمایی، هزینه اولیه ای که نشان داده می شود، متفاوت از هزینه نهایی است. همانطور که در تصویر دیده می شود، بلیط رفت و برگشت خریداری شده برای هر نفر، 334 دلار بوده و مقدار 62 دلار نیز به عنوان مالیات در نظر گرفته شده است. با لحاظ کردن موضوعات فوق بر روی Select کلیک می کنیم.

AirPlane4_AsanCard

در ادامه لازم است که اطلاعات پرواز را دوباره چک کنید و در صورت تأیید، اطلاعات فردی مسافر را وارد نمایید.

AirPlane5_AsanCard

شما در پروازهایی که وجود دارد، می توانید صندلی های خود را نیز انتخاب نمایید. توجه کنید که بلیط شما رفت و برگشت بوده و هر پرواز یک توقف دارد؛ در کل چهار پرواز وجود دارد که در زیر هر کدام از پرواز ها، مبدأ و مقصد و همچنین صندلی های دارای امکان رزرو قابل مشاهده است. در اینجا، پرواز اول: فرودگاه امام خمینی به دوحه؛ پرواز دوم: دوحه به رم؛ پرواز سوم: رم به دوحه و پرواز چهارم: دوحه به فرودگاه امام خمینی می باشد. هر چهار پرواز توسط خطوط هواپیمایی "قطر ایرلاین" انجام می شود. شایان ذکر است که هزینه ی رزرو صندلی برای هر فرد، تقریبا 26 دلار در نظر گرفته شده است و شما می توانید آن را انتخاب نکنید.

AirPlane6_AsanCard

در ادامه، شما جزییات قیمت پیشنهادی را مشاهده می کنید که در آن، قیمت پایه ( با احتساب هزینه انتخاب صندلی ) و مالیات محاسبه شده است. در انتها، قیمت نهایی برای دو نفر، به همراه تخفیفی که وبسایت به ما می دهد نیز قابل مشاهده است. با تأیید این قسمت، شما بخش پرداخت اینترنتی را مشاهده می نمایید.

Airplane7_AsanCard

در این بخش شما بایستی روش پرداخت با استفاده از ویزاکارت، مسترکارت و ... را انتخاب نموده و خرید خود را نهایی کنید. این قسمت به لحاظ اینکه بحث پرداخت اینترنتی می باشد اهمیت بالاتری دارد برای این منظور بهتر است در این زمینه آشنایی کافی داشته باشید. شما میتوانید پرداخت خود را به کارشناسان پرداخت آسان کارت ارجاع دهید تا همکاران ما در سریعترین زمان ممکن پرداخت شما را انجام دهند 

AirPlane8_AsanCard

با توجه به اطلاعات کارت اعتباری که در اختیار دارید، لازم است بخش billing address را تکمیل نمایید. آدرس مذکور باید مطابق آن چیزی باشد که در مرحله ثبت نام کارت اعتباری ثبت کرده اید. بعد از این که بخش پرداخت تکمیل شد، بر روی گزینه Book کلیک کنید تا اطلاعات وارد شده، ثبت شود.

AirPlane9_AsanCard

با کلیک بر روی گزینه Book صفحه زیر نشان داده می شود و اطلاعات شما بر روی وب سایت ثبت می گردد.

با تکمیل این قسمت، فرآیند خرید اینترنتی بلیط هواپیما برای پرواز انتخابی شما، به پایان رسیده است. ولی منتظر پیغام نهایی وبسایت رزرو بلیط هواپیمایی باشید. در برخی از این وبسایتها شماره رهگیری اعلام می گردد و در برخی دیگر پیغام تبریک، اتمام فرآیند رزرو بلیط نمایش داده می شود.

AirPlane10_AsanCard

در انتهای فرآیند خرید در وبسایت Cheapoair، پیغام موفقیت پرداخت به شما ارائه می شود و پیشنهادهایی نظیر اجاره ماشین و ... نیز قابل مشاهده است.

AirPlane11_AsanCard

بدین ترتیب شما می توانید با استفاده از راهنمای خرید اینترنتی بلیط پروازهای خارجی و همچنین در دست داشتن کارت اعتباری بین المللی به راحتی بلیط خود را رزرو نمایید و برای سفر خود برنامه ریزی نمایید.

همچنین شما می توانید در بخش فهرست مقالات مسافرتی آسان کارت مطالب مرتبط مناسبی را مطالعه نمایید.

سوالات متداول در مورد سایت چیپو ایر

با توجه به وجود ارز ریالی بین ارز های این سایت ولی امکان پرداخت ریالی و با کارت شتاب وجود ندارد.

بله. این امکان در این سایت وجود دارد ولی زمان بر بوده و هزینه خواهد داشت و برای جابجایی پرواز با تاریخ دیگر و با همان نرخ پرواز می بایست هزینه جابجایی پرداخت نمایید.

در پرواز ها مختلف متفاوت می باشد. قبل از نهایی کردن بلیط حتما قوانین و مقررات سایت را در مورد کنسلی چک نمایید.