نحوه رزرو هتل از سایت آگودا agoda

آگودا agoda یکی از بهترین سایت های رزرو هتل در جهان است که حداقل نرخ را برای رزرو هتل تضمین می کند. شما می توانید به صورت آنلاین اقدام به رزرو هتل از سایت آگودا کنید و براحتی با برنامه ریزی در تایم مشخص به هتل مراجعه کرده و با دریافت اتاق مدنظر خود سفر خوبی را پشت سر بگذارید.

Agoda Logo

رقبای آگودا

به دلیل توسعه روز افزون عملیات رزرو هتل به صورت آنلاین، رقابت شدیدی در این حوزه در جریان است. از جمله رقبای آگودا می توان به Booking.com ، Expedia ، Trivago ، Hotels.com و ... اشاره کرد.

برتری آگودا نسبت به دیگر سرویس دهندگان

سایت آگودا سریعترین نرخ رشد را در میان سایت های رزرو هتل آسیایی به خود اختصاص داده است. تبدیل شدن به بخشی از جامعه فیسبوک از استراتژی های مدون و اصولی آگودا است. صفحه فیسبوک آگودا جایی است که طرفداران می توانند مسابقات منظم، داستان های سفر، پست های تصویری و ویدئویی را به اشتراک بگذارند. آگودا با حضور گسترده در کانال ها و شبکه های اجتماعی اهیمت رسانه های اجتماعی را به رسمیت شناخته و احترام زیادی برای ارتباطات متقابل با هواداران قائل است. برنامه پاداش یکی از بزرگترین مزایای رزرو هتل در آگودا است که مشتریان در صورت بدست آوردن حد نصاب های لازم می توانند از تخفیف 4 تا 7 درصدی در کل هزینه رزرو برخوردار شوند.

مراحل رزور هتل در سایت آگودا

1- مکان مورد نظر خود را در جعبه قرمز رنگ وارد کنید. سپس تاریخ شروع رزرو را به همراه تعداد شبهای اقامت خود در کادرهای مربوطه وارد نمایید و روی دکمه Check  rates کلیک کنید.

agoda Hotel Reserve Step1

 2- در این مرحله صفحه زیر برای شما نشان داده می شود. شما می توانید تمام هتل های موجود را بر اساس تاریخ سفر، نرخ و تعداد مهمان مشاهده کنید. همچنین می توانید جستجو را براساس صبحانه، لغو رایگان و ... ادامه دهید.

agoda Hotel Reserve Step 2

3- شما باید در این مرحله در مورد نوع اتاق خود تصمیم گیری کنید. هم چنین می توانید تعداد اتاق های مورد نیاز را انتخاب کنید. کافی است از کادر کشویی یک شماره را انتخاب کنید و سپس بر روی دکمه Book it کلیک نمایید.

agoda Hotel Reserve Step 3

4- در این مرحله به صفحه زیر هدایت می شوید. شما باید اطلاعات مهمان را پر کنید. هم چنین می توانید قیمت کلی اتاق های انتخاب شده را ببینید.( البته بدون هزینه خدمات و مالیات). قیمت نهایی در صفحه بعد نمایش داده می شود. هم چنین اگر شما درخواست ویژه ای دارید می توانید روی دکمه درخواست ویژه کلیک کنید. پس از انجام مراحل روی دکمه Continue کلیک کنید.

agoda Hotel Reserve Step 4

5 – در این مرحله به صفحه پرداخت برای رزرو هدایت می شوید. در اینجا باید روش پرداخت را انتخاب نمایید. شما می توانید شماره کارت آسان کارت خود، تاریخ انقضا و کد CVC را وارد کنید. در این صفحه قیمت نهایی همراه با مالیات و هزینه ها برای شما نمایش داده خواهد شد. هنگامی که همه اطلاعات مورد نیاز را وارد کردید روی دکمه Pay & Book Now کلیک کنید.

agoda Hotel Reserve Step5

پرداخت به صورت Pay Later و Pay Now

با تأیید پرداخت Pay Later شما تحت ضوابط و شرایط سایت برای پرداخت قرار می گیرید به طوری که خدمات پرداخت با تأخیر، موضوع قرارداد شما خواهد شد. اگر رزرو خود را قبل از تاریخ رزرو و زمان نشان داده شده لغو نکنید و ظرف مدت 24 ساعت وسیله نقلیه خود را انتخاب نکنید هزینه لغو اعمال خواهد شد که بسته به کشور، مبلغ این هزینه متفاوت خواهد بود. این مبلغ شامل مالیات بر ارزش افزوده نیز خواهد بود.

در روش Pay Now فروشنده هیچ افزایشی را به خریدار تحمیل نمی کند. همچنین فروشنده باید اقلام را طبق زمان بندی مشخص( تا سه روزکاری) به خریدار تحویل نماید. هم چنین هر گونه کوتاهی در امر تحویل محصول و خدمات به مشتری مشمول قوانین حمایت از خریدار می شود.

توجه: به دلیل سواستفاده ی برخی افراد از کارت های پیش پراخت در پرداخت و رزرو هتل، پرداخت آفلاین روی این کارت ها فعلا مسدود شده است و دلیل آن این است که پس از رزرو هتل با کارت های پیش پرداخت ، اگر سفر خود را کنسل می کرد یا به هر دلیلی به سفر خود نمی رفت و اتاق خود را دریافت نمیکرد ،هتل متضرر می شد و نمیتوانست خسارت وارده را از مشتری خود دریافت کند، بنابراین برای جلوگیری از اینگونه ضررهای احتمالی سایتهایی که خدمات رزرو هتل را تسهیل کرده اند، از پرداختهای آفلاین با کارت پیش پرداخت Prepaid جلوگیری شده است.

توصیه ی ما این است که از سایت آگودا agoda برای رزرو هتل های خود استفاده نمایید زیرا اکثر هتل های این وبسایت گزینه ی Pay Now را دارند و مبلغ همان ابتدای رزرو از کارت شما کسر می شود و شما می توانید رزرو خود را با خیال راحت انجام دهید.

مستر کارتهای مسافرتی قابل شارژ بهترین گزینه برای استفاده در رزرو هتل از سایت آگودا agoda می باشند زیرا شما می توانید علاوه بر پرداخت هزینه های هتل، هزینه های سفر خود را نیز با این کارت ها انجام دهید. الیته اگر زمان زیادی برای تهیه ی مسترکارت ندارید، پیشنهاد می شود با کارت هدیه فیزیکی پرداخت خود را انجام دهید، کارتهای هدیه فیزیکی به صورت تحویل فوری در تهران قابل سفارش هستند.

مطالب مرتبط

رزرو هتل از Booking.com  
رزرو هتل از hotels.com  
خرید بلیط هواپیمایی پگاسوس Pegasus  
آسانترین و ارزانترین روش خرید بلیط پروازهای خارجی | آسان کارت  
تعیین وقت سفارت با کارت های اعتباری ویزا و مستر | آسان کارت  
نحوه ی خرید بلیط پروازهای خارجی | آسان کارت  
راهنمای رزرو هتل خارجی از سایت بوکینگ Booking | آسان کارت  
نحوه رزرو و خرید بلیط کشتی تفریحی کروز | آسان کارت  
چگونه آپارتمان و ویلا در خارج از کشور رزرو بکنم؟ | آسان کارت  
رزرو و خرید بلیط قطارهای خارجی | آسان کارت  
معرفی و بررسی سایت های رزرو سفرهای هوایی خارجی  
چگونگی دریافت ویزای عمان و مراحل دریافت  
10 وبسایت برتر رزرو هتل خارجی  مقایسه کارت ها - آسان کارت
محصولات
کارت گیفت مجازی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی با نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال
کارت گیفت فیزیکی 500 دلاری
1,000,000 ریال
کارت مسافرتی بی نام با 100 دلار شارژ اولیه
1,000,000 ریال