خرید از وبسایت Etsy

 

EtsyOnlinePurchase_AsanCard
چگونه می توانم از وبسایت Etsyخرید کنم؟
و هزینه خرید را پرداخت کنم؟

راههای پرداخت هزینه خرید یک محصول از وبسایت ‎ Etsy

1- خرید کارت در این حالت شما با کارت خودتان و طبق راهنمای ارائه شده پرداخت را انجام می دهید.

ثبت سفارش


        2- از طریق خدمات پرداخت آسان کارت در این حالت آسان کارت پرداخت شما را با کارت های خودش انجام می دهد.      

جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید

 

خرید از‎‏ ‏Etsy

وبسایت اتسی(Etsy) یک فروشگاه آنلاین است که محصولات دست ساز و آنتیک را در دسته بندی های مختلف به مشتریان ارائه می کند. این شرکت در سال 2005 شکل گرفته است و ایده ی شکل گیری آن بسیار جذاب است. در نظر بگیرید که یک فرد در یک گوشه ای از دنیا و در اوقات فراغتش از مهارت های خود استفاده می کند و محصول دست ساز خود را می تواند از طریق وبسایت به نمایش بگذارد و مشتریانی پیدا کند و به آنها بفروشد. برای این کار کافی است این چنین افرادی بر روی وبسایت، یک فروشگاه(اکانت) همانند گالری ایجاد کنند. مشتریان محصولات دست ساز آنها و یا حتی اشیاء عتیقه که در خانه دارند و می خواهند به دیگران بفروشند، را خریداری می کنند و مبلغ را از طریق وبسایت به آنها پرداخت می کنند. این وضعیت مشابه وبسایت ebay است و کارکرد واسطه ای دارد یعنی هزاران تولید کننده خانگی با هزاران مشتری در ارتباط می شود با این تفاوت که نوع محصولاتی که در این سایت ارائه می شود به نقل از خود وبسایت، کالاهای خاص(unique goods) هستند. کسانی که دنبال وسایل دست ساز و دنبال محصولات آنتیک هستند می توانند موارد بسیار جالب و ارزان قیمتی را در این فروشگاه پیدا کنند. وسایلی مثل؛ لباس های دست دوز، صنایع دستی، آثار هنری،جواهر و بدلیجات، لوازم بانوان، کتاب، وسایل تزئینی، دکوراسیون خانه، اشیاء آنتیک، مجسمه و... در این فروشگاه ارائه می شوند. بر اساس آمار وبسایت Etsy هم اکنون بیش از 40 میلیون محصول بر روی وبسایت به فروش می رسد که تعداد بیش از 1.5 میلیون فروشنده آنها را به بیش از 27 میلیون خریدار ارائه می کنند. این وبسایت آمریکایی، در حال حاضر شعباتی در شهرهای برلین، دوبلین، لندن، ملبورن، توکیو و تورنتو هم ایجاد کرده است.

جستجو در وبسایت ‏Etsy، می تواند مشابه سایر فروشگاه ها، بر اساس دسته بندی موضوعی انجام گیرد. ویژگی ‏دیگری که این وبسایت دارد، امکان جستجو بر اساس قیمت محصولات و نوع آنها، در دسته بندی های مختلف است. ‏جستجو بر اساس نوع محصول ارائه شده در یک دسته مشخص(مثلاً: زیور آلات) می تواند در دو بخش‎ Handmade ‎‏(دست ساز) و‎ Vintage ‎‏(آنتیک) و بر اساس بازه ی قیمتی انجام گیرد. ‏

 

توجه:با توجه به محدودیت هایی که برای کشورمان وجود دارد، ارسال محصول به ایران امکان پذیر نیست. بخاطر همین موضوع در صورت تمایل به خرید محصولات، می توانید یک آدرس معتبر از آشنایان و وابستگان در خارج از کشور به وبسایت Etsy ارائه کنید تا محصول به آن آدرس ارسال شود

توجه:در صورتی که پرداخت شما توسط تیم پرداخت آسان کارت انجام می گیرد، آسان کارت تنها وظیفه پرداخت را بر عهده دارد و این مجموعه هیچ تعهدی در زمینه ارائه آدرس پستی(Shipping Address) ندارد.

 

راهنمای خرید از وبسایت Etsy

با این پیش فرض که شما می توانید یک آدرس خارج از کشور برای ارسال پستی داشته باشید، برای خرید محصولات موجود در وبسایت، یک اکانت کاربری ایجاد بکنید. با ورود به اکانتتان، آنرا تکمیل کرده و آدرس پستی(Shipping Address) خارج از کشور را وارد می کنید. سپس محصول مورد نظر خود را انتخاب می کنید. توجه نمایید هر محصول قوانین، نحوه ارسال و مقررات عودت کالای متفاوتی دارد بر این اساس پیشنهاد می شود در پایین هر صفحه بخش Shipping & Policies و همچنین Item Details را کامل مطالعه نمایید. در این بخش همچنین میزان اعتبار و عملکرد فروشنده را بر اساس نظرات مشتریان(Feedback) و رتبه بندی آن مشاهده کنید. بعد از انتخاب نهایی محصول به صفحه پرداخت می رسید. روی وبسایت اتسی، امکان پرداخت از طریق کارت های اعتباری ویزا/مستر کارت و همچنین حساب پی پال وجود دارد. توجه نمایید مبلغ نهایی می تواند کمی متفاوت از مبلغ کالا باشد چون ارسال بعضی از محصولات رایگان است ولی برای برخی از کشورها و محصولات هزینه ارسال جداگانه ای محاسبه می شود.

تهیه کارت جهت خرید از وبسایت Etsy
 

 

مطالب مرتبط

تغییر آی پی و مشکلات خرید آنلاین از سایت های خارجی | آسان کارت  
خرید کتاب از سایت آمازون Amazon | آسان کارت  
خرید از وال مارت Walmart  

برچسب ها
مقایسه کارت ها - آسان کارت