خرید پوشاک ترک با برند ترندیول Trendyol

خرید پوشاک ترک با برند ترندیول Trendyol | آسان کارت

خرید پوشاک ترک با برند ترندیول Trendyol

سایت ترندیول Trendyol یکی از سایت های مطرح ترکیه است که به عنوان یک فروشگاه اینترنتی محصولات سایر برندهای مطرح دنیا را ارائه می دهد. در این سایت محصولاتی مانند پوشاک ، کیف ، کفش و حتی اکسسوری هایی مانند عینک ، عطر و لوازم آرایشی و ... ارائه داده می شود. همین طور در سایت ترندیول شما می توانید لوازم منزل و حتی محصولات دکوری را برای دکوراسیون داخلی منزل خود سفارش دهید. این سایت ترکیه ای به دلیل تنوع محصولات و نیز قیمت های مناسب در ترکیه و حتی در کشورهای دیگر مانند کشور ما بسیار مطرح و پر مخاطب شده است.

خرید از ترندیول - آسان کارت

مراحل خرید و پرداخت از سایت ترندیول Trendyol

برای خرید از سایت ترندیول Trendyol کافیست وارد سایت شوید ، پس از ورود به سایت با کلیک بر روی گزینه  Sign inدر بالای صفحه وارد اکانت خود شوید.

بعد از ورود به اکانت خود در سایت ترندیول Trendyol محصول مورد نظر را انتخاب نمایید ، بعد از انتخاب رنگ و سایر محصول مورد نظر روی گزینه Add to basket کلیک نمایید

خرید از ترندیول - آسان کارت

بعد از انجام این مراحل شما به صفحه ای منتقل می شوید که لازم است در آن آدرس ارسال محصول خود را وارد نمایید.

لازم به ذکر است که معمولا سایت های ترکیه ای و در اینجا سایت ترندیول Trendyol فقط ارسال به ترکیه دارند و شما برای دریافت باید آدرس ترکیه داشته باشید.

بعد از وارد کردن آدرس به مرحله ی پرداخت خواهید رسید. شما برای این پرداخت  نیاز به اطلاعات یک کارت ارزی دارید. در این بخش برای نهایی کردن سفارش شما لازم است که یک کارت ارزی داشته باشید و اطلاعات آن را برای انجام پرداخت در سایت وارد نمایید.

در خصوص خرید از سایت ترندیول Trendyol شما می توانید با استفاده از کارت های موجود در سایت آسان کارت پرداخت خود را انجام داده و از خرید خود از سایت ترندیول Trendyol لذت ببرید.